Bildegalleri
Harley-Davidson FXD / X / I Dyna Supergli/Spt
2003
Ikke oppgitt
1 449 cc
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Harley Dyna SuperGlide Sport, 2003 modell, påkostet mye, luftes for salg grunnet langtids utenlands-opphold, og dermed mc-jakt der.
Jeg kjøpte den i 2022, og etter at leverandør endelig fikk fikset regulator-problem så har den gått som en klokke i ettertid, NULL problem!
I mitt eie er den påkostet komfortabel sal, lykteinnsatser til LED (sort innsats), dekk, nye skiver og klosser foran, full service høsten 2025, ompakking av gaffel pga lekkasje (de klarte å lage 2-3 solide merker øverst på gaffelen dessverre, mulig deksel kan byttes eller skade repareres). Sotede blinklys-glass i solid Temu-kvalitet virker det som, byttes lett når de detter av;)
Motor, gaffel, eksos, framflyttersett, luftfilter, spedometer, masse chromedeler, bredt styre samt annet er påkostet før mitt eie, og dette har gjort sykkkelen utrolig god å kjøre for en på 184 cm. Den drar godt, låter godt, og er en herlig sykkel å kjøre etter min mening.
KM stand på den nye motoren/Stage 1 kit ble påstått til å være ca 25.000 når jeg kjøpte den, jeg får ikke fram km-stand på den, men kan anta den har nådd ca 40.000+. Om noen får fram annet enn Trip-teller på den så er det fint;)
Det følger med originall sal, "universal" sissybar og fester som ikke er tilpasset sykkel enda (et lite eksperiment-kjøp), 1 stk nytt bakdekk, doble "originale" lyktinnsatser(som på bildene) og noe annet småtteri.
Som sagt så luftes den for salg, skambud ignoreres, men jeg vet faktisk ikke hva denne kan gå for nå.
Seriøse bud ønskes og kan forhandles, annonseselgere uønsket.
Den oppbevares i tørr men ikke oppvarmet garasje, under trekk, vedlikeholdslades jevnlig, og bortsett fra normale slitemerker er det vel 1 "bulk" i deksel for batteri (chrommet), ripete bakskjerm som jeg kan komme på i farta. Sykkelen er fra 2003, så perfekt er den ikke. Brakett til oppheng av "bremsestag" for bakbrems mangler.
Flere bilder kan skaffes om ønskelig.
Besiktigelse kan avtales på kort varsel i Eidsvoll.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 150 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Harley-Davidson
- Modell
- FXD / X / I Dyna Supergli/Spt
- Modellår
- 2003
- Type
- Cruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Slagvolum
- 1 449 cc
- Vekt
- 300 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- NK7847
- Chassis nr. (VIN)
- 5HD1GHV103K320399
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- Alarm
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.