Bildegalleri
Yamaha Høy
2014
Ikke oppgitt
85 cc
34 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den starter med engang, å går veldig bra uten noe problemer.
Vi har fulgt service og tatt godt vare på den. Byttet olje hver 5 time og bare kjørt på kvalitetsolje på både girolje og motorolje. Alltid kjørt på 2%-2,5% oljeblanding
På 162 timer var motoroverhaling gjort. Byttet stempel, pakninger, gått over lager osv. på 170 timer så ble vannpumpeoverhaling gjort.
Det er nytt drev å O-ring kjede.
Det står på piggdekk nå. De er rimelig slitte på midten, men jeg har bare kjørt på brøyta bane på jorde, å der sitter det godt å går fælt, spesielt i svingene stå de på bra.
Følger med støtte, crossdekk og nye slanger.
Selges uten form for garanti dersom det er en eldre 2 takter.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Yamaha
- Modell
- Høy
- Modellår
- 2014
- Type
- Cross/Enduro/Trial
- Effekt
- 34 hk
- Slagvolum
- 85 cc
- Farge
- Blå
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.