Bildegalleri
Honda CBR650R
2026
Ikke oppgitt
649 cc
95 hk
Pris
154 990 kr

Medlem av Norsk MC-Forhandlerforening
Se dine fordelerForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
På lager fra ca april 26
Hondas allsidige sportssykkel i mellomklassen får et friskt løft med nye, moderne farger for 2026. Til 2024 fikk modellen en stiloppgradering fra frontlys til baklys. En ny 5-tommers TFT-skjerm bød på Honda RoadSync-tilkobling, betjent av en ny 4-veis bryter – en ny design som er veldig enkel å bruke. Sammen med den nakne CB650R, var CBR650R den første Hondaen utstyrt med Honda E-Clutch-teknologi, som gir føreren automatisk clutch ved ganske enkelt å bruke girpedalen. Ellers bød modellen på Showa SFF-BP USD-gaffel, doble firestemplede radialmonterte kalipere foran og dekkkombinasjon 120/70-ZR17 og 180/55-ZR17.
- Kommer også med Honda E-clutch
- Showa 41mm SFF-BP USD-gaffel
- Firestemplede radialmonterte bremsekalipere
- Ny dobbel frontlykt og ny baklykt
- Ny 5-tommers TFT-skjerm i farger
- 95 potente hestekrefter i en 16-ventilers motor
- Honda Selectable Torque Control (HSTC)
- USB-C-kontakt under salen
- 300 kilometers rekkevidde per tank
Vi tilbyr finansiering fra Santander, Sparebank1 og DNB fra 0,-kr egenkapital.
Vi er behjelpelig med frakt over hele landet.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Honda
- Modell
- CBR650R
- Modellår
- 2026
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 95 hk
- Slagvolum
- 649 cc
- Vekt
- 211 kg
- Farge
- Matt Gunpowder Black Metalic
- Garanti
- Fabrikksgaranti
Dette kjøretøyet selges med Fabrikksgaranti.
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Adresse
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.