Om oss

HMK Service AS er et lite firma på Gjøvik i Innlandet som primært kjøper og selger biler. Vi har fokus på ærlig og hyggelig handel der kunden skal bli fornøyd.
1,6TDCi/115HK/EU-ok/Ny serv/Historikk/DAB/PEN BIL!
2012
125 400 km
Manuell
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Selger en pen og meget velholdt Ford Focus. EU-godkjent til september 2027. Ny service med bytte av olje og oljefilter, kupefilter, nytt batteri samt nye viskere. God servicehistorikk! Registerreim byttet på 92484 km i 2021. Her er det ikke slurvet med vedlikeholdet! Bilen er veldig bra med tanke på rust, utbedret noen flekker i hjulbuer bak. Noe steinsprut og bruksmerker finnes men preger ikke bilen!
Bilen er godt utstyrt:
En praktisk og romslig bil med god kjørekomfort og drivstoffgjerrig motor. Motoren er en sterk og driftsikker dieselmotor som går meget godt. Forbruk blandet kjøring er ca 0,5l/mil.
Velholdt bil hvor alt fungerer. Hel og pen både utvendig og innvendig. Bør sees!
Servicehistorikk (dokumentert):
Ta kontakt for visning og prøvekjøring.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

HMK Service AS er et lite firma på Gjøvik i Innlandet som primært kjøper og selger biler. Vi har fokus på ærlig og hyggelig handel der kunden skal bli fornøyd.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.