Sjekk ut denne, nesten nye, BMW I40 M60! Den gjør 0-100 km/t på 3,7 sek! Med et fantastisk design i kjent BMW stil, og en nydelig blå farge. Denne må oppleves. Bilen er så vidt rullet noen km, og er Norsk kjøpt med Norske garantier (20.112030/100.000k)! Leveres med service avtale frem til bilen er 5 år gammel!
NB! Bilen lukter fremdeles ny!
Bilen er ekstra spekket Fully charged med karbon, M sport PRO samt Harman/Kardon og 20" sommerhjul!
Fremhevet utstyr:
Adaptive M chassis
Variable sport steering
Xtraboost
Ambient interior light
M Aerodynamics package
M Rear spoiler
High gloss shadow line
Steering wheel heater
Alarm system
Comfort access
M SPORT PACKAGE PRO
M SPORT BRAKE, RED HIGH-GLOSS
M lights Shadow Line
Glass roof, electrical
Seat adjustment, electric, with memory
Adaptive LED headlight
M seat belts
Interior trimstrips, Carbon Fibre
High-beam assistant
Active cruise control+stop&go function
Harman/Kardon surround sound system
Tilhengerfeste, trekker 1600kg
20" sommerfelger
+++
Heftelser slettes ved salg!
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 5 323,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 6 815,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 8 841,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 13 618,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
Sjekk "søppel mailen" din om du ikke har fått svar fra oss!
INNBYTTE
Vi tar din bil i innbytte uavhengig av merke og årsmodell. Vi kan kjøpe din bil direkte. Ta kontakt for å få informasjon om innbytte og prisvurdering.
FINANSIERING
Vi tilbyr finansiering fra kr. 0,- kontant og inntil 10 års løpetid.
Viktig informasjon
Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.
Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Enkelte biler krever et abonnement fra produsenten, som man må betale for, dersom man vil bruke visse tjenester. Ta kontakt ved spørsmål.
FORHANDLER
Vippa Bil AS har ansatte med lang erfaring og fartstid i bilbransjen. Det skal være trygt og godt å handle bil hos oss.
Våre åpningstider er:
Mandag - Fredag: 09.00 - 16.00
Torsdag 09.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 13.00
Vi tar forbehold om feil i annonsen.