Bildegalleri
Massey Ferguson 2007 Massey-Ferguson 5455 Dyna-4
2007
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
359 000 kr (ekskl. mva.)
LANDBRUKSSALG.NO AS
Nyttige lenker
Ønsker du å by på dette objektet? KLIKK HERBeskrivelse
Spesifikasjoner
- 2007-modell
- Timer: ca. 5500
- Dekk (se bilder)
- Dekkdim forran 440/65R28 (nye for ca. 2 år siden)
- Dekkdim bak 40/65R34
- 40 km/t
- Lengde: 430 cm
- Bredde: 255 cm
- Akselavstand: 246 cm
- Egenvekt: 3 900 kg
- Maks nyttlast: 3 585kg
- 3 doble uttak bak
- Passarsjersete
- Klima/ac
Beskrivelse
- Massey-Ferguson 5455 Dyna-4 2007-modell. Ca. 5500 timer. Nye framdekk, og 3 doble uttak bak. Frontvekt og
- kjettinger følger ikke med.
- Leveringsklar.
Landbrukssalg.no AS anbefaler alltid kunder til å inspisere brukt utstyr og maskiner før kjøp.
Våre maskiner, lastebiler, busser og utstyr selges ikke med tilstandsrapport. Vi vil i annonseteksten opplyse om all informasjon vi har tilgjengelig til enhver tid, men ta gjerne kontakt for utfyllende informasjon , samt avtale om visning og prøvekjøring.
Vi tar i utgangspunktet ikke innbytte, men vi bistår gjerne med å ta bilder, pris-sette og annonsere på det dere skal bytte ut. Alt som selges fra Landbrukssalg.no AS selges fritt for heftelser hvis ikke annet er avtalt.
Våre salgsrådgivere er til enhver tid på veien i Norge og Sverige!
Har du noe du skulle ha solgt? Ta kontakt med oss på 401 38 100 eller mail: post(a)lbs.no. Landbrukssalg.no AS er eksperter på trygge og raske salgsprosesser, og våre selgere har Norges lengste erfaring i salg av tyngre utstyr til inn og utland.
Om vi ikke får solgt objektet for deg innen rimelig tid, koster våre tjenester ingenting. Det er vår salgsgaranti!
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Lagersted: Møre og Romsdal
Lager nr.: 6929
Spesifikasjoner
- Merke
- Massey Ferguson
- Modell
- 2007 Massey-Ferguson 5455 Dyna-4
- Modellår
- 2007
- Fordekk
- 440/65R28
- Bakdekk
- 540/65R34
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
448328675
Sist oppdatert
28. januar 2026, 08:21
Referanse
6929
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.