Bildegalleri
Skoda Enyaq Coupe RS
2023
85 596 km
Automat
El
Totalpris
399 000 kr
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Nydelig bil i en herlig farge.
Panorama glasstak, tilhengerfeste, head-uo display og mye mye mer.
Fullspekket bil med fin fargekombinasjon og utvidet fabrikkgaranti til 150.000km. Enyaq Coupé RS iV er en av de mest komplette el-SUVene på markedet sportslig, praktisk og luksuriøs på samme tid. Med 299 hk, firehjulsdrift, stort bagasjerom og lang rekkevidde får du en bil som både er komfortabel for familien og morsom for sjåføren. RS-utgaven løfter bilen med eksklusivt interiør, kraftigere design og merkbart bedre kjøreopplevelse. Her får du: Premium, plass, ytelse og komfort i én og samme bil.
Bør sees og prøves for rett inntrykk.
Visning må avtales på forhånd, da vi er litt til og fra.
Vi bruker Autoreg. i samarbeid med Statens Vegvesen, noe som betyr at vi oppbevarer skiltene selv og kan registrere bilene her hos oss. Du vil kunne få med deg bilen med en gang, også i helger og andre helligdager.
-Forbehold om feil i annonsen!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 532 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 394 468 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Skoda
- Modell
- Enyaq Coupe RS
- Modellår
- 2023
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 299 hk
- Kilometerstand
- 85 596 km
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 508 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 200 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 263 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Blå
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 08.11.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EE75823
- Chassis nr. (VIN)
- TMBGF9NY9PF010095
- 1. gang registrert
- 08.11.2022
- Eiere
- 1
- Garanti
- Nybilgaranti
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Hengerfeste, avtagbart/svingbart
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Vinterdekk på aluminiumsfelg
- Vinterdekk på felg
Denne bilen selges med Nybilgaranti.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.