Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Polestar 2
Long Range Dual Motor PLUS/PILOT/HFESTE! LEVERINGSKLAR!
2023
82 743 km
Automat
El
Totalpris
379 888 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Selgerens infokort
Birger N. Haug, Hovinmovegen 6, 2060 Gardermoen
Se org.nr. på brreg.no,5+ år på FINN
Beskrivelse
Ta kontakt for mer informasjon eller sving innom vårt flotte bilvarehus på Gardermoen.
Kontakt oss gjerne direkte på telefon for mer utfyllende informasjon, eller for å avtale visning/prøvekjøring
Ta kontakt med:
Lasse Lyngstad: 913 50 791 /
______________________________________________________________________
____________________________________________________________________
LEVERINGSKLAR POLESTAR 2 LONG RANGE DUAL MOTOR - 2023 MODELLl!!
MED PLUS OG PILOT PAKKE - DENNE HAR OGSÅ HENGERFESTE!!
Denne Polestar 2 inneholder en rekke oppgraderinger for økt komfort og funksjonalitet, deriblant et panoramatak, et Harman Kardon lydsystem og oppvarmet ratt!
Bilen er en nytelse å kjøre!!!
Ved landeveiskjøring er den mye mer morsom enn når man ligger strakt frem på en motorvei. På litt svingete veier ute på landet er denne en nytelse å kjøre, for man sitter lavt og har god kontakt med veien. Polestar selger seg jo som et sporty merke, og selv om de ikke akkurat tar dette langt på noen ekstrem måte, er den morsom til prisen og man sitter mye lavere i den enn man tror ved å ta en kikk på den fra utsiden.
Dette er virkelig en sportslig bil til en god pris!
Berøringsskjermen innvendig er en fryd, og enda bedre er det at alt man trykker på reagerer med en gang og det uten at man behøver å sikte inn på grensesnitt-objekter. Det visuelle utrykket matcher bilen godt, så dette fungerer. Her kunne Polestar som mange andre bilprodusenter ha rotet det til, men de har gjort en god jobb og fortjener kudos. Det er lite som er mer irriterende enn skjermer som ikke reagerer korrekt når man kjører bil og skal følge med på langt viktigere ting.
At kartet dukker opp over rattet er også meget praktisk. Både denne, og hovedskjermen, minner mye om Teslas Model S, men det er en god del mindre.
Ryggekameraet i bilen gir et godt overblikk når man kjører inn og ut av parkeringsplassen, og aktiveres automatisk. Bilen er litt Volvo på den måten at rygge-lyder og varsler er meget fremtredende sikkerhet er jo viktig og har alltid i moderne historie vært et viktig fokus for Volvo.
Det er overraskende god plass både foran og bak mer enn man tror når man ser bilen fra utsiden
Setene er laget av hamp som er slitesterkt og som takler vann: det bare preller av.
Rask konklusjon; sportslig, overraskende romslig, berøringsskjermen fungerer optimalt, mye utstyr, og gode kjøreegenskaper.
# Utstyr som er verdt å nevne er: #
- Glasstak
- Hengerfeste
- Varme i seter foran
- El. fører(med minne) og el.passasjersete
- Ryggekamera - 360 kamera
- Parkerinssensorer foran og bak
- Apple Carplay / Android Auto
- DAB+ radio
- El.bakluke
- Led frontlys med aktive fjernlys
- 2 sett hjul
- Glasstak!
- Adaptiv Cruise
- Varme i ratt
- Harman Kardon lydanlegg
____________________________________________
Ladeboks
For å oppnå optimal ladetid på din elbil/plug-in anbefaler vi i Birger N. Haug at det monteres en hjemmelader. En hjemmelader gir økt sikkerhet, raskere ladetid og gjør ladingen av din bil enklere., ved montering sjekker elektriker hvilken kapasitet det er i huset og justerer hjemmeladeren slik at du får maks ut ift hva huset ditt kan levere. Kjøper du lader av oss sørger vi for at du får den montert så raskt som mulig av sertifiserte elektrikere. F.eks en Easee ladeboks inkl 5 meter ladekabel koster kun 16.990 ferdig montert, og følgende er med i grunnpakken:
Installasjon av 1-fase/-16-32Amp
10 meter kabel fra skap til ladepunkt
2 gjennomboringer i trevegg
Automatsikring
Jordfeilbryter Type B
Dokumentasjon
4 timer arbeidstid
20km kjøring fra kontor til installasjonssted
_____________________________________________________________
- INNBYTTE -
Som kunde hos Birger N. Haug vil du alltid få et uforpliktende innbyttetilbud på din nåværende bil. Vi kjøper din bil, Ta kontakt for info!
- TRYGGHET -
Vi leverer alltid våre brukte biler med garanti.
- FINANSIERING -
Vi kan tilby inntil 100% finansiering gjennom vår partner Santander.
- FORSIKRING -
Vi tilbyr noen av markedets beste forsikringer gjennom våre samarbeidspartnere.
- REGISTRERING -
Som Autoreg-forhandler sertifisert av Statens Vegvesen leverer vi ferdig registrert bil på dagen
- FRAKT -
Vi kan levere bilen til deg. Gjennom våre samarbeidspartnere har vi markedets beste betingelser.
- OM OSS -
Birger N. Haug AS har over 75 års erfaring innen bil. Våre kjerneverdier har siden 1947 vært kvalitet og omtanke. Velkommen til en sikker, trygg og god bilhandel hos oss!
Vi tar forbehold om feil i annonse og utstyrsliste
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 532 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 375 356 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Polestar
- Modell
- 2
- Modellår
- 2023
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- El
- Effekt
- 408 hk
- Kilometerstand
- 82 743 km
- Batterikapasitet
- 78 kWh
- Rekkevidde (WLTP)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
- 462 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- Automatic
- Maksimal tilhengervekt
- 1 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 172 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 405 l
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Svart
- Interiørfarge
- Mørk
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 21.09.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- EE54797
- Chassis nr. (VIN)
- YSMVSEDE0PL111342
- 1. gang registrert
- 21.09.2022
- Garanti
- Nybilgaranti
- Garantiens varighet
- 20 måneder
- Garanti inntil
- 100 000 km
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Denne bilen selges med Nybilgaranti (20 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Birger N. Haug, Hovinmovegen 6, 2060 Gardermoen
Åpningstider
Åpner kl. 09:00,Vis åpningstider,
- Mandag09:00 - 17:00
- Tirsdag09:00 - 17:00
- Onsdag09:00 - 17:00
- Torsdag09:00 - 17:00
- Fredag09:00 - 17:00
- Lørdag10:00 - 15:00
- SøndagStengt
Autorisert forhandler av
,SUBARU ,MG ,HYUNDAI ,NISSAN
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
447104199
Sist oppdatert
22. januar 2026, 16:44
Referanse
P278484
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.