Bildegalleri
Ford 7910
1986
Ikke oppgitt
125 hk
8 500
Pris
150 000 kr (ekskl. mva.)
Kontakt selgeren
Få mer informasjon om kjøretøyet eller avtal prøvekjøring.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Hel og grei Ford 7910.
Mekanisk Bra stand. Brukt til å drive fullfôrvogn i 7 år, så har vært startet annenhver dag året rundt.
Ikke noe smykke, men grei for rust. Det elektriske er ikke helt topp, den ladder strøm og starter på nøkkelen, men ellers er det dårlig med lys, instrumenter og varmeapparat. Lekker tom for servoolje over tid.
Det er 4 dobbeltvirkende hydraulikkuttak bak, men 1 mangler noe låsing så det lekker olje.
Traktorn ble importert fra danmark i 2004, det er i danmark byttet motor på den, så det står i en sterk turbomotor, hvor mye hester det er i den vet jeg ikke.
Det ble overhalt bremser og byttet pto-klutsj på den for 8 år siden til den skulle brukes på fullfôrvogn her.
Spesifikasjoner
- Merke
- Ford
- Modell
- 7910
- Modellår
- 1986
- Arbeidstimer
- 8 500
- Effekt
- 125 hk
- Slagvolum
- 6,5 l
- Fordekk
- 14.9R28
- Bakdekk
- 18.4R38
Utstyr
- Hurtiggir
- Hydraulisk tilhengerbrems
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.