Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Audi/A4
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Audi A4

Bildegalleri

(1/19)
Inaktiv

Audi A4

1.9 TDI

Modellår

1995

Kilometerstand

252 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på JC97513Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Skal selge Audien min pga. kjøp av ny bil og tjeneste i forsvaret. Jeg har hatt bilen i 3 år som første bil.
Motoren går som ei klokke, og jeg har ikke hatt noen problemer med den. Girkassen ble overhalt ved 250 000, pga. havari.
Byttet også forstillingen i samme slengen, så alt er på stell der. Etter dette ble gjort har det ikke vært noen problemer med motor, girkasse eller hjuloppheng.
Bilen er EU godkjent til mars 2015.
Det er noen småfeil på bilen som ikke har blitt gjort noe med, siden jeg ikke har fått tid. Dørpakkningen på høyre bakdør litt vann. Ene mansjetten på høyre stikkaksel er litt skadd, og det er litt fri eksos. De siste feilen ble oppdaget på EU kontroll som ener feil. Bilen blir solgt med deler til å fikse dette, noe som ikke tar lang tid å fikse.
Bilen har vært helt ypperlig som første bil. Den går godt, er god å kjøre og bruker veldig lite drivstoff.
Pris kan diskuteres hvis det er interesse for bilen.
Tilgjengelig på telefon etter 17.00

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 530 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
25 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Audi
Modell
A4
Modellår
1995
Karosseri
Sedan
Drivstoff
Diesel
Effekt
90 hk
Slagvolum
1,9 l
Kilometerstand
252 000 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Seter
5
Farge
Grønn
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
JC97513
Eiere
3
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag foran
  • Alarm
  • Elektriske speil
  • Hengerfeste, avtagbart/svingbart
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Motorvarmer
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Sommerdekk på felg
  • Startsperre
  • Takluke
  • Vinterdekk på felg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

6440 ElnesvågenLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

44660640

Sist oppdatert

27. oktober 2013, 16:59

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Audi
Audi A4