Bildegalleri
Hyundai Getz
1,3 GLS
2004
174 550 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Zh14443
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Dette er en svært driftssikker bil som har vært i mitt eie i ca. 10 år, og som har blitt brukt både til langturer og bykjøring uten problemer i daglig drift.
Bilen leveres med nesten nye vinterdekk fra Goodyear, kjøpt i januar/februar 2024.
Sommerdekk fra ca. 2020/2021
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 13 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Hyundai
- Modell
- Getz
- Modellår
- 2004
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 85 hk
- Slagvolum
- 1,3 l
- CO₂-utslipp
- 136 g/km
- Kilometerstand
- 174 550 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 100 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 997 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Sort
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 11.01.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- ZH14443
- Chassis nr. (VIN)
- KMHBU51HP4U194006
- 1. gang registrert
- 30.12.2004
- Eiere
- 5
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Justerbar korsryggstøtte
- Kurvelys
- Sentrallås
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Funn ved EU-kontroll 05.01.2026: For stor slitasje i styreledd, parklys, tåkelys, skiltlys, mangler en hjulbolt, støvmannsjett defekt, obd-feilindikator indikerer feil eller svikt i ved systemet, oljelekkasje. Ellers kan jeg informere om at låsesystemer er defekt, men det fungerer å låse bilen manuelt på hver enkelt dør, har hatt en vedvarende oljelekkasje over flere år, bilen drar litt mot høyre ved bremsing, motorlampe har lyst gult i flere år.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Blant annet er det utskiftet eksosrør foran den 09.09.2025. Det er også rundt 2022/2023 fikset nye tennplugger.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.