Bildegalleri
Triumph Tiger 900 GT Pro - Sidevesker - Veltebøyle - Bunnplate - Stor sotet vindskjerm - Helt nye dekk
2023
34 557 km
888 cc
95 hk
Pris
149 990 kr
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Lekker en-eiers Tiger 900 GT Pro i den vakre blå-metallic fargen! Kliss nye dekk, klar for ny eier og ny sesong
Denne er riktig og godt utstyrt og er klar for hva enn du måtte kaste mot den!
Langtur med passasjer, grustur med hard gassing, dagligdags pendling - Tiger 900 GT Pro håndterer alt!
Utstyrsliste:
- Originale Triumph sidevesker
- Original nedre veltebøyle
- SW Motech bunnplate
- Stor PUIG sotet vindskjerm (original medfølger).
- SW Motech tankring
- SW Motech bagasjebrett
Servicehistorikk:
- Juni 2025: 30.000 km service (27700 km).
- August 2024: 20.000 km service (18000 km).
- Desember 2023: 10.000 km service (7900 km).
- Juni 2023: Førstegangsservice 800 km.
NB! Vi opplever at våre eposter havner i søppelpost / spamfilter. Sjekk gjerne der om du venter på svar fra oss.
AGM – din destinasjon for motorsykler, motocross og ATV-er!
Siden 1982 har vi tilbudt et bredt utvalg av nye og brukte motorsykler og ATV-er, med kjente merker som Honda, Yamaha og Triumph.
Besøk vår nettbutikk www.agm.no for å se hele utvalget vårt.
Se alle våre motorsykler her: https://www.agm.no/bruktmc
Vi ser frem til å hjelpe deg med en enkel, rask og hyggelig handel!
FINANSIERING OG FRAKT
Vi tilbyr innbytte, landsdekkende frakt og gunstig finansiering fra 0,- kontakt opptil 120 måneders nedbetalingstid.
INNBYTTE OG KOMMISJONSSALG
Har du en MC du vil bytte inn eller selge? Send oss en epost med registreringsnummer, kilometerstand, servicehistorikk og noen bilder, samt hva du forventer for din MC, så tar våre dyktige selgere kontakt med deg.
VÅRE BUTIKKER, VERKSTED OG VINTERLAGRING
I vår butikk i Sarpsborg, én times kjøring sør for Oslo, finner du et stort utvalg av deler, utstyr og tilbehør til alle merker i en butikk på 2400 kvm. Vi har et godkjent verksted med kompetente mekanikere og ekspertise innen alle MC-segmenter. Trenger du et sted å lagre sykkelen din på vinteren har vi god plass i varme og trygge lokaler i Sarpsborg. Vi tar service, monterer utstyr og gjør sykkelen din klar slik at du får en perfekt start på sesongen.
Vi har også en flott butikk på 380 kvadratmeter i Oslo på Alnabru, nærmere bestemt i Alfaset 1. Industrivei 4, 0668 Oslo.
ARRANGEMENTER OG AGM TURKLUBB
Hos oss får du tilgang til spennende arrangementer, som banedager på Rudskogen og turer i inn- og utland. Bli med i vår egen turklubb for eksklusive fordeler som rabatter og forhåndspåmelding til fantastiske MC-turer. Meld deg inn i turklubben her: https://www.agm.no/artikler/agm-turklubb
SOSIALE MEDIER
Facebook: Alf Graarud Motor AS
Instagram: alfgraarudmotor
TikTok / Snapchat: @agm.no
YouTube: @agm-alfgraarudmotor
Sammen skaper vi gode opplevelser!
Omkostninger tilkommer på ny MC.
Med forbehold om feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 149 345 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Triumph
- Modell
- Tiger 900 GT Pro - Sidevesker - Veltebøyle - Bunnplate - Stor sotet vindskjerm - Helt nye dekk
- Modellår
- 2023
- Type
- Adventure
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 95 hk
- Slagvolum
- 888 cc
- Kilometerstand
- 34 557 km
- Vekt
- 216 kg
- Farge
- Blå
- Registreringsnummer
- TJ5203
- Chassis nr. (VIN)
- SMTTRE64D8PBL8312
- Eiere
- 1
- Garanti
- Fabrikksgaranti
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Aut. demperjustering
- Bagasjebrett
- Cruise control
- Hendelbeskyttere
- Kjørecomputer
- LED lys
- Midtstøtte
- Sidevesker
- Traction control
- Varmeholker
- Varmesete
- Velteklosser
- Vindskjerm
Dette kjøretøyet selges med Fabrikksgaranti.
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.