Bildegalleri
Yamarin 67DC Yamaha F200VMAX - Begrenset antall
2023
22 fot
Utenbords
8
Pris
899 000 kr

Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi har kjøpt et begrenset antall Yamarin 67 DC fra 2023 med 2026 modell Yamaha 200 Vmax 4,2 liter V6. Yamaha 200 Vmax er en sprek motor som gjør at denne båten går lett i plan med mange personer ombord.
Båt og motor leveres med 5 års garanti !
- Vi tar innbytte
- Transport. Vi leverer båten til deg be om tilbud.
- Finansiering, vi tilbyr gunstig finansiering med inntil 10 års løpetid.
- Garanti på båt, motor og utstyr i 5 år !
Vi er en del av Bådsentergruppen, som har avdelinger i Stavanger, Kristiansand, Lillesand / Høvåg, Grimstad og Arendal. Alle våre avdelinger står parat til å ta imot våre kunder når de ferdes langs kysten.
Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Sørlandsparken!
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Yamarin
- Modell
- 67 DC
- Modellår
- 2023
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 200.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha VMAX
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 40 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 22 fot
- Bredde
- 255 cm
- Sitteplasser
- 8
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
-10 tommer Q skjerm
-Kalesje
-Pantry med kokeapparat og vask
-Toalett med septikk tank
-Solseng
-Bunnstoff
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.