Gå til annonsen

Du er her

MC/Scootere og mopeder/Honda

Bildegalleri

(1/1)

Honda Mt5

Modellår

1991

Kilometerstand

Ikke oppgitt

Slagvolum

70 cc

Effekt

15 hk

Beskrivelse

Hei, Skjekker interesse for min trofaste mt5, ble plukket i deler å satt i sammen igjenn i vår. Da ble alt lakkert, ikke den beste lakk jobben da den flasser litt men ser helt greit ut. Motor ble også fulloverhalt, da byttet jeg også veiv å stempelring. Står på Airsal70cc, dellorto 21 gasser med 105dyse, ny 4leppers Reedventil og et jarmacol eksosanlegg. Byttet også simringer i framdempere å byttet olje så de svetter ikke olje. Går ca 80-90
Papirer er i orden å er ikke visning.
Har en haug med deler som kan følge med.
Står i Iveland, Agder
Har fått bud 18k
Ønsker fornuftige bud.

Spesifikasjoner

Omregistrering
645 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
12 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Honda
Modell
Mt5
Modellår
1991
Type
Moped
Drivstoff
Bensin
Effekt
15 hk
Slagvolum
70 cc
Farge
Rød/hvit

Utstyr

  • Effektanlegg
  • Ekstra kåper

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4724 Iveland
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

444842345

Sist oppdatert

7. januar 2026, 18:03

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Honda
Moped