
Hvorfor velge oss?
Vi henter bilen din og klargjør den for salg, tar oss av hele salgsprosessen, og når bilen din er solgt sender vi hele kjøpesummen til deg
2,0-180HK/AUT/7-SETER/TITANIUM/NAVI/PANO/TECTYL/NORSK
2017
119 800 km
Automat
Diesel
Totalpris

Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Trygt og forutsigbart bilkjøp hos Flesland Bil AS
Hos Flesland Bil AS har vi over 15 års erfaring i samme lokaler og selskap. Denne erfaringen gir oss solid fagkunnskap og forståelse for hva som skaper en trygg og god bilhandel.
Alle våre biler leveres med tilstandsrapport, leveringsskjema og bruktbilgaranti, slik at du som kunde får full oversikt og trygghet ved kjøp.
For deg som ønsker ekstra sikkerhet, tilbyr vi også utvidet garanti fra Fragus med dekning i opptil 36 måneder, mot et tillegg i pris. Vi sender gjerne fullstendige vilkår og informasjon om hva garantien dekker.
Vårt mål er å tilby en forutsigbar, trygg og ryddig bilhandel, der kundene våre blir fornøyde – og kan føle seg trygge hele veien.
Flesland Bil AS – 15 år med trygg bilhandel du kan stole på.
Denne bilen selges med Fragus GOSafe Complete (12 md. / 200 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.


Vi henter bilen din og klargjør den for salg, tar oss av hele salgsprosessen, og når bilen din er solgt sender vi hele kjøpesummen til deg

Flesland Bil tilbyr et bredt spekter av bruktbiler og førsteklasses kundeservice.

Ta en titt på hva våre kunder tenker om oss, og det vi tilbyr
FINN-kode
444241716
Sist oppdatert
3. januar 2026, 14:20
Referanse
4690
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.