Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Bobiler/Sun Living

Bildegalleri

(1/20)
Fredrikstad

Sun Living S 75 SL, ALDE, SOM NY. KUPP!!

Modellår

2023

Kilometerstand

17 900 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på YF20966Gode råd til deg som skal kjøpe bobil

Beskrivelse

Gjør et kupp på en meget pen bil. Her er det også tetthets garanti, og fukttest ble tatt forrige uke og ingen fukt å spore.

Her har du mulighet til å skaffe deg en bobil med fremtidig lite verditap.
Bilen følges opp av max caravan i Halden om den trenger noe tilsyn.
Ta gjerne kontakt om du lurer på noe. Bilen er klar for eventyr og overlevering kan skje raskt.


Pen og trivelig bobil. Som ny. Lukter fortsatt nytt.
Sun Living S 75 SL – 2023-modell – Velutstyrt og komfortabel bobil. Helårsbobil.
Det er en Nordic edition med alde varmesystem. Det vil si at du kan campe hele året med god og lun temperatur inne selv på de kalde dagene.


Pen og velholdt Sun Living S 75 SL 2023-modell selges. Dette er en moderne og romslig bobil med høy komfort, perfekt både for lange ferieturer og helgeutflukter. Bilen har kun gått 17 200 km og fremstår som svært lite brukt. Ikke vinter kjørt. Har løse michelin piggdekk som følger med.
Bobilen er utstyrt med Alde vannbåren oppvarming, som gir behagelig og jevn temperatur året rundt, ideell også for bruk vår, høst og vinter. God planløsning med romslig sittegruppe, komfortable senger og praktiske løsninger som gjør turen ekstra behagelig.
Det er kjøpt inn ekstra madrasser med skum som øker liggekomforten mange hakk. Bilen oppleves morderne, lys og trivelig. Det er stort kjøleskap med fryser.
Bakerst har bilen et godt lasterom hvor man fint får med sykler og det som trengs for en god ferietur.


Høydepunkter:
  • 2023-modell
  • Ca. 17 200 km
  • Alde oppvarming, helårsbobil
  • Gass og elektrisitet
  • Godt utstyrt
  • Lys og moderne innredning
  • Meget komfortabel å kjøre og bo i
  • Senkeseng
  • Scandinavian Edition
  • DAB-radio med navigasjon
  • Vinterdekk (Michelin pigg)
Ta kontakt for en hyggelig prat. Bør ses og oppleves.

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Sun Living
Modellår
2023
Type bobil
Delintegrert
Karosseri
Citroen
Drivstoff
Diesel
Effekt
140 hk
Slagvolum
2,2 L
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Lengde i cm
745 cm
Bredde
237 cm
Totalvekt
3 500 kg
Egenvekt
3 003 kg
Nyttelast
497 kg
Reg. seter
5
Soveplasser
5
Bobilen står i
Norge
Registreringsnummer
YF20966
1. gang registrert
19.10.2023
Eiere
1
Salgsform
Til salgs

Denne bobilen selges med Resterende ny bobilgaranti.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

1605 Fredrikstad
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

443804920

Sist oppdatert

13. mai 2026, 15:35

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Sun Living
Delintegrert