
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
2.0TDI 200hk Style 4x4 DSG Krok/Webasto/Navi/Kamera/DCC
2022
66 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
2022 modell SKODA KODIAQ 2.0TDI 200hk Style 4x4 DSG Facelift-utgave
Flott eksemplar av familiens favoritt SUV her får du både god plass i kupeen og det største bagasjerommet i klassen.
Høy bakkeklaring, 4-hjulstrekk, kraftig TDI-motor og automatgear sørger for kjøreglede og fremkommelighet under alle føreforhold. SKODA KODIAQ har en rekke førerassistentsystemer som gir en ekstra trygghet og komfort på veien.
Svært godt egnet som trekkvogn med hengervekt inntil 2500 kg
Flott satt opp Style-utgave med
18" trinity antrasit
3-Sone Klimaanlegg
Adaptiv cruise control
Adaptivt understell (dcc)
Alcantara
Barnepakke
Blindsonevarsel
Bluetooth
Climatronic
DAB+
Digitalt instrumentpanel
El. Bakluke
Elektrisk førersete med minne
Fjernlysassistent
Kessy
Kjørecomputer
Lane Assist
LED-lys m/AFS
Multifunksjonsratt
Navigasjonssystem
Oppvarmet ratt
Parkeringssensorer foran og bak
Parkeringsvarmer
Ryggekamera
Sensorstyrt bakluke
Setevarme bak
Setevarme foran
Side Assist
Sommerhjul
Sun-set, mørke ruter
Tilhengerfeste svingbart
Transportpakke
Vinterhjul
Vinterpakke
Velkommen til Møller Bil Haugesund.
Hos oss finner du Haugalandets største utvalg i nyere brukte biler.
Alle våre bruktbiler gjennomgår en grundig kvalitets- og sikkerhetssjekk. Vi kontrollerer service-historikken/km-stand og gir en fullstendig tilstandsrapport etter standard fra Norges Bilbransjeforbund. Tilstandsrapporten kan sendes/fremvises på forespørsel.
Vi tar den gamle bilen din i innbytte.
Du har 30 dagers bytterett noe som betyr at du kan bytte i en annen bil i samme prisklasse, eller en bil i høyere prisklasse mot et mellomlegg.
Vi tilbyr gunstig finansiering gjennom Møller Bilfinans. Spør en av våre selgere og vi finner en løsning som passer deg og din økonomi. Vi kan tilby både lån og leasing på våre brukte biler.
Vi tilbyr også gunstig merkeforsikring med markedets beste dekning.
Hvis du ønsker bilen levert et annet sted i landet kan vi ordne transport til andre Møller Bil forhandlere, hør med våre selgere om priser og leveringstider.
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Denne bilen selges med Nybilgaranti (11 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
443777651
Sist oppdatert
31. desember 2025, 09:00
Referanse
686dc474-2e53-4c4d-91f0-528897ebee64
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.