Bildegalleri
Uttern D55
Uttern D55 (med "ny" motor)
2005
17 fot
Utenbords
5
Pris
120 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Motor er nyinnkjøpt (etter tyveri) sommeren 2017. Meget stillegående 4-takter, perfekt for denne båten. Viktig: Båten er brukt som landstedsbåt og motor er kun gått 34 timer siden den var ny! Båt og motor har siden 2017 vært vinterlagret innendørs og klargjort / motor vedlikeholdt (i tråd med produsentens angivelser) hos anerkjente Stathelle Marina (Brevik). Sammenlignet med andre tilsvarende båter på Finn.no bør dette være et knallkjøp, mest av alt på grunn av "ny" motor. Båten er nettopp klargjort for sesongen, og kan besiktiges på Skjelsvik (Porsgrunn). Foruten havnekalesje, medfølger også originalkalesje med bøyler som gir ståhøyde i båten.
Spesifikasjoner
- Merke
- Uttern
- Modell
- D55
- Modellår
- 2005
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 80 hk
- Motorfabrikant
- Mercury modell 2017 (4-takter)
- Type motor
- Utenbords
- Lengde i fot
- 17 fot
- Sitteplasser
- 5
- Farge
- Blå og hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ZAZ 859
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.