Bildegalleri
KTM 125 Duke - prosjekt
2013
20 000 km
125 cc
15 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
selger en 2013 duke 125 med bare ca 20K på klokka.
Tidligere eiere har dessverre slurvet med oljeskift og sykkel stoppet i mai. Var inne hos lokal ktm forhandler som fant defekt register kjede og ventiler ute av spec. Dette ble ordnet men sykkel har kun kompresjon på ca 9 etter rep. Har så stått siden i påvente av tid for rep. har dessverre ikke helse å fikse den så velger å selge. Sykkel utenom motor er velholdt og i god stand. I tillegg har jeg 2 motorer som kan følge med
1. stk overhalt motor, ikke testet kr.4500
1.stk delemotor uten stempel, ikke åpnet inkludert i pris kr.13000
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 13 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- KTM
- Modell
- 125 Duke - prosjekt
- Modellår
- 2013
- Type
- Classic/Nakne
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 15 hk
- Slagvolum
- 125 cc
- Kilometerstand
- 20 000 km
- Vekt
- 132 kg
- Farge
- Ikke Oppgitt
- Registreringsnummer
- TN1523
- Chassis nr. (VIN)
- VBKJGA402DC002609
- Eiere
- 4
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.