Bildegalleri
Yamaha TZR50
Modellår
2011
Kilometerstand
Ikke oppgitt
Slagvolum
50 cc
Effekt
3 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Yamaha TZR selges. Den har stått tørt/under tak i minst 2 år. Nøkkelen er dessverre mistet, så den står i rattlås. Den har ganske god dybde i dekka. Starter ikke slik den står nå. Passer perfekt som et vinter prosjekt. Vet ikke så veldig mye om mopeden, men det er bare å spørre så skal jeg prøve å svare på alt.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 3 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Yamaha
- Modell
- TZR50
- Modellår
- 2011
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 3 hk
- Slagvolum
- 50 cc
- Vekt
- 128 kg
- Farge
- Svart
- Registreringsnummer
- NP 6475
- Chassis nr. (VIN)
- VTLRA033000015354
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.