Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
BMW 5-serie
3.0/SENK/APPLECARPLAY/NAVI/ NY EU KONTROLL
2008
274 000 km
Manuell
Diesel
Totalpris
129 900 kr
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
BMW 525d 2008 3.0 – Komfort og ytelse i skjønn forening
HØYDEPUNKTER MED DENNE BMW 525 3.0 :
Nylig byttet registerkjede .
nylig byttet svinghjul
nylig bytte Clutch
Ny Eu kontroll.!!!
Godkjent senkesett i VognkortVi har nå fått inn enBMW 525d fra 2008 tilgjengelig for salg. Denne bilen kombinerer kraft og komfort på en måte som bare BMW kan, og er klar for å gi deg en førsteklasses kjøreopplevelse.
Høydepunkter:
- Kraftig dieselmotor med god drivstofføkonomi
- Komfortabel og romslig kupé
- Leveres med både sommer- og vinterhjul
BMW 525d er kjent for sin balanse mellom ytelse og komfort, og denne modellen er intet unntak. Perfekt for både bykjøring og lengre turer.
Ta kontakt for mer informasjon eller for å avtale en prøvekjøring.
KONTAKT
Ring oss gjerne på 46986542 eller send e-post til dersom du ønsker mer informasjon om denne bilen eller om du ønsker å avtale visning/prøvekjøring.
FORMIDLINGSSALG:
Ønsker du bistand til å selge bilen? Vi tar gjerne oppdraget! For pris og informasjon:
INNBYTTE
Vi tar innbytte i alle prisklasser og lager gjerne et tilbud til deg. Dersom du ønsker et innbyttetilbud fra oss trenger vi å få tilsendt bilens registreringsnummer og kilometerstand.
FINANS OG FORSIKRING
Gunstig finans kan ordnes fra 0,- kontant via våre samarbeidspartnere Santander Consumer Bank, Brage Finans eller AS Financiering.
Forsikring kan vi tilby med meget gode betingelser fra våre samarbeidspartnere IF, Enter, Tryg og Gjensidige.
* Finansieringsforslaget øverst i annonsen er et eksempel på mulig finansieringsprofil.
LEVERING OG FRAKT
Vi leverer biler til kunder over hele Norge! Ta gjerne kontakt med oss dersom du ønsker et frakttilbud, slik at vi kan finne en god løsning som passer for deg.
Dersom du kommer med toget, henter vi deg på Skien/Porsgrunn togstasjon.
NAF TEST
Dersom du ønsker at bilen skal gjennomføre en NAF test før eventuell handel hjelper vi deg med organisering av dette. Butikken vår ligger ca. 10 minutter unna nærmeste testsenter og du kan vente hos oss mens testen blir utført. Kostnad tilkommer mulig kjøper.
BANKID
Ved overtagelse er det viktig at du tar med deg BankID som brukes ved omregistrering, for signering av kontrakt og av eventuelle finansieringsdokumenter/bankoverføring.
ANNONSETEKST
Vi gjør alltid så godt vi kan for at annonsene våre skal være oppdatert med riktig informasjon, men vi tar forbehold om eventuelle feil i annonseteksten. Dersom det er utstyr som er spesielt viktig for deg så ber vi deg om at du undersøker dette før eventuell handel.
Eldorsen Auto er kun ansvarlig for feil som var til stede ved leveringen, jf. fkjl. § 14 sml. § 7 og 18. Dersom det oppstår feil ved kjøretøyet som ikke kan tilbakeføres til leveringstidspunktet, anses ikke mangel å foreligge i forbrukerkjøpslovens forstand. Kjøper gjøres med dette kjent med at det kan foreligge skjulte feil og mangler ved alle brukte kjøretøy, og kjøper oppfordres til selv å foreta en grundig gjennomgang av kjøretøyet før levering finner sted
Telefonnummer salgsavdeling: 46986542
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 128 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- 5-serie
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 197 hk
- Slagvolum
- 3 l
- Kilometerstand
- 274 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 2 000 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 580 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 0
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- YA64575
- Chassis nr. (VIN)
- WBANX51050CT39460
- 1. gang registrert
- 01.08.2008
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.