Bildegalleri
Yamaha Venture Multi Purpose
2008
3 024 km
499 cc
79 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
YAMAHA VENTURE MP 2008 modell selges. Scooteren har kun gått 3024 km, og fremstår som pent brukt med normal slitasje. Modellen er kjent for sin robuste 4-takter, komfortable kjøreegenskaper og allsidighet – perfekt for både nytte og fritid.
Utstyr og spesifikasjoner:
- Elektrisk start
- Revers
- Bagasjeboks
- Trekk
- Slepekrok
- Behagelig førerposisjon og god fjæring
- Stabil og lettkjørt maskin
En solid og driftssikker scooter klar for nye oppdrag og fine turer. Snøscooteren har vært lagret innendørs mellom bruk. Står i Malangen. Kan leveres i Tromsø.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 470 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 39 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Yamaha
- Modell
- Venture Multi Purpose
- Modellår
- 2008
- Type
- Snøscooter
- Effekt
- 79 hk
- Slagvolum
- 499 cc
- Kilometerstand
- 3 024 km
- Vekt
- 305 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- ZL8673
- Chassis nr. (VIN)
- JYE8GR0048A003664
- Eiere
- 4
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.