Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Peugeot/e-2008

Bildegalleri

(1/19)

Peugeot e-2008

GT Pack, Adaptiv Cruise, Pano, Navi, Ryggekamera

Modellår

2021

Kilometerstand

46 500 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Totalpris

199 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EC32278

Beskrivelse

Vi i Bertel O Steen Orkanger, har nå fått inn en tøff oransje Peugeot E-2008 GT, med sorte detaljer.

Familievennlig kompakt SUV med nydelig kjørekomfort, designperle både utvendig og innvendig, samt flott utstyrt.

Med 50 kWh batteripakke har du rekkevidde mer en nok i det daglige og på lengre turer tar bilen hurtiglading.

Her er det også varmepumpe.

Peugeot E-2008 leveres med Peugeots i-Cockpit 3D, som gir enkel betjening, et kompakt ratt og en 10-tommers berørings-skjerm.

Dette er en GT Pack, er høyeste utstyrsnivå.

GT Pack er mer «premium», med ekstra komfort, bedre interiør og noen ekstra teknologiske funksjoner. Hvis du setter pris på bedre utseende, litt mer luksus og litt ekstra finesser, vil denne bilen passe deg. Blant annet får du automatisk dimming av fjernlys på GT Pack, noe man ikke får på Allure.

 Leveres med 2 sett dekk på tøffe alu-felger. Nye sommerdekk, og gode vinterdekk med pigg.

Selges med gjenstående nybilgaranti.

Viktigste utstyr på bilen:

  • Adaptiv cruise

  • Panorama

  • Safety brake

  • Ryggekamera og ryggesensorer

  • Carplay

  • ECO LED-frontlys/signaturlys

  • Keyless start

Denne bilen har Adaptiv cruise Control. Dette er veldig behagelig på lange turer og under køkjøring. Bilen din holder automatisk avstand til bilen foran deg via en radar sensor. Hvis det er nødvendig, trår systemet til helt til bilen står helt stille - gjelder biler med automatgir. Med manuell girkasse bremser bilen ned til 30 km/t.

Denne bilen har navigasjon som guider bilføreren ved hjelp av et elektronisk kart. Med stemme henvisning og med visuelle symboler på skjerm, hvor raskeste, eller korteste vei er til forhåndsvalg destinasjon.

Denne bilen har ryggekamera. Med et ryggekamera installert får du lettere oversikt over hva som skjer i omgivelsene bak bilen.

Denne bilen har panorama soltak. Du får en følelse av å kjøre under åpen himmel, forfriskende og uten trekk, nesten som i en kabriolet eller roadster. Panorama soltaket kjøres ganske enkelt opp trinnløst. Også når taket er lukket, flommer det mye lys inn i kupeen gjennom det transparente soltaket. Blir det for mye lys kan du stenge helt av for vinduet.

Denne bilen har apple carplay. CarPlay viser på bilens innebygde skjerm det du vil gjøre med iPhone mens du kjører. Når du kobler iPhone til CarPlay, kan du få veibeskrivelse sving for sving, ringe ut, sende og motta meldinger, høre på musikk med mer. CarPlay bruker kontaktene dine på iPhone når du vil ringe ut, sende tekstmeldinger og finne destinasjoner. CarPlay bruker Siri-talekontroll, slik at du kan be om det du vil ha mens du kjører, og holde fokuset ditt på veien. CarPlay fungerer også med de innebygde kontrollene i bilen – for eksempel berøringsskjermer, kontrollbrytere og knapper.

Denne bilen har parkeringsvarmer. Du kan selv stille inn ønsket starttid for forvarming av motor og innsiden av kjøretøyet. Finnes det noe bedre enn å sette seg inn i en varm bil på en kald dag i regn eller snø og kjøre av gårde med klar sikt?

Denne bilen har Adaptiv fjernlysassistent. Dette gjør at du ikke trenger stadig å bytte mellom nær- og fjernlys. Når den adaptive fjernlysassistenten hverken registrerer møtende trafikk eller biler foran deg, aktiverer den fjernlyset. Omvendt hvis den registrerer møtende trafikk slår den over til nærlys automatisk. Dette gir deg bedre oversikt over veien og eventuelle farlige situasjoner.

Hvorfor kjøpe bruktbil hos Bertel O. Steen? 
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler årlig, og er en av Norges største og mest erfarne merkeforhandlere, gir vi deg tilgang til et bredt utvalg av biler fra anerkjente merker som Mercedes, Peugeot, KIA, Citroën, DS, Smart og Opel. Vi sørger for en trygg og pålitelig bilhandel fra start til slutt.  

Finans: Vi tilbyr lån uten krav til egenkapital, slik at du kan finansiere hele kjøpesummen, og vi gir deg inntil 10 år nedbetalingstid. Prosessen er rask og effektiv – vi ordner alt det praktiske for deg, slik at du kan få bilen raskt på veien.   

Innbytte: Vi tilbyr en trygg og smidig innbytteprosess der vi vurderer bilen din og gir deg et konkurransedyktig tilbud uten bekymringer om å selge den gamle på egenhånd.  

https://www.bos.no/alle-biler/innbytte-bil-selge-bilen  

Frakt og levering i hele Norge: Vi tilbyr frakt og levering av din nye bruktbil til hele landet, slik at du kan motta bilen der det passer deg best.  

Kontakt oss:  

Telefon 72 48 40 00

Oddbjørn Trotland mobil 922 14 064
Jostein Høston mobil 951 87 649

Bertel O. Steen Orkanger org.nr. 915254209

Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Bertel O. Steen Orkanger

-

Viktig informasjon

Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.

Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.

Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.

Så snart vi har mer og oppdatert informasjon om saken, vil dette fortløpende legges ut på våre nettsider: https://www.bos.no/aktuelt/informasjon-om-nedleggelse-av-2g-nettet

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 434 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
194 566 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Peugeot
Modell
e-2008
Modellår
2021
Karosseri
Stasjonsvogn
Drivstoff
El
Effekt
136 hk
Kilometerstand
46 500 km
Batterikapasitet
50 kWh
Rekkevidde (WLTP)

WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold

320 km
Girkasse
Automat
Girkassebetegnelse
AUTOMATIC
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 623 kg
Seter
5
Dører
4
Størrelse på bagasjerom
405 l
Farge
Oransje
Fargebeskrivelse
Oransje Metallic
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
EC32278
Chassis nr. (VIN)
VR3UKZKXZMJ590331
1. gang registrert
08.03.2021
Garanti
Nybilgaranti
Garantiens varighet
3 måneder
Garanti inntil
100 000 km
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • 100 kW - 260 Nm
  • Adaptiv cruisekontroll Stop&Go
  • Dødvinkelovervåking (SAM)
  • Full LED-frontlys
  • Full LED-frontlys, aut-fjernlys og aut-pusser
  • Håndbrems, elektrisk (FSE)
  • Klimaanlegg, automatisk betjent
  • LED-tåkelys, svingbare
  • Metallic lakk
  • NAC Navigasjon
  • Normalladeinntak 7,4 kW enfas
  • Nødoppringing (BTA) PEUGEOT CONNECT SOS
  • Oransje Fusion - met.lakk
  • Parkeringssensor foran og bak
  • Proximity keyless (nøkkelfri adgang og start)
  • Quartz instrumenpanel
  • Ryggekamera 180° og parkeringssensor foran/bak
  • Sidevinduer bak ekstra farget og el-oppvarmet/ekstra farget bakrute
  • Skinn Alcantara - lysgrå/Mistral sort
  • Standard ladekabel 1,8 kW Schuko kontakt (mode 2) 6 meter
  • Tak lakkert i sort Onyx
  • Tak, lakkert i sort Perla Nera
  • Takbøyler, langsgående
  • Versjon 1

Denne bilen selges med Nybilgaranti (100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.

Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NBF-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Tiltaksveien 15, 7300 Orkanger
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

441470848

Sist oppdatert

11. desember 2025, 15:51

Referanse

a63dc63f-854b-4dc9-87a6-bc17a737aa5c

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Peugeot
Peugeot e-2008