
Se alle våre bruktbiler
Se alle våre bruktbiler
Optimum/Aut/4x4/1 eier/Se kilometer
2014
56 634 km
Automat
Bensin
Totalpris
2014 Mazda CX-5 Optimum med 4x4 AUT står nå for salg i vår butikk i Asker. Flott 1 eiers bil som kun er kjørt 56000 km. Mazda CX-5 har vært en bestselger. Kjent for god kvalitet med lite feil og mangler. Pen fargekombinasjon i hvit perlemor lakk og sort skinninteriør. Service er nylig utført. Perfekt bil for Nordiske forhold.
Bruktbilgaranti: 6 mnd (kan utvides - spør oss om tilbud)
EU-kontroll: 24.09.2027
Høydepunkter:
- BOSE høyttalere
- Navigasjon
- Ryggekamera
- Keyless
- Skinnseter
- Elektrisk justerbare seter foran (memory på førersete)
- Xenon
- Cruise control
- 2-sone klimaanlegg
- Lane assist
- Blis Blindsone assistent
- Parkeringssensorer foran
- Parkeringssensorer bak
- Mørke ruter bak
- DAB+ adapter
- Bluetooth
- Lyssensor
- Regnsensor
- Sommerhjul
- Vinterhjul
+ mer
Servicer er utført:
04.01.2017 - 16296 km
30.11.2017 - 23071 km
19.11.2018 - 31795 km
26.11.2019 - 38842 km
20.10.2025 - 56383 km
Vi tar innbytte i din bil uansett alder. Gunstig finansiering og forsikring ordnes. Ta kontakt for tilbud!
Selger
Knut Helgestad
Mobil: 91365878 t.o.m 22.30 alle dager
Selger
Henrik Kristensen
Mobil: 47679744
Salgssjef
Marcus Lockwood
Mobil: 41753259
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Vi tilbyr gunstig finansiering fra kr 0.- med opptil 10 år nedbetaling fra Santander. Vi hjelper deg med alt det praktiske og har gode avtaler på forsikring.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Ønsker du et tilbud på din innbyttebil, behøver vi ditt registreringsnummer, km stand og gjerne utstyrsliste eller bilder.
Visning
Har du ikke mulighet og komme til oss er vi behjelpelig med digital visning over Facetime eller tilsendt videosnutt.
Ønsker du visning av bil hos oss utenfor åpningstid ta kontakt for videre avtale.
Frakt og levering i hele Norge
Vi tilbyr frakt over hele landet til konkurransedyktige priser. Kommer du langveis fra henter vi deg gjerne på nærmeste tog- eller bussholdeplass.
Ettermontert ekstrautstyr til din nye bruktbil
Vi tilbyr en rekke ekstrautstyr til din nye bruktbil som for eksempel Tilhengerfeste, takboks, sykkelstativ, dekkhotell, service og vedlikehold.
Velkommen til en trygg og hyggelig bilhandel hos RøhneSelmer AS, avd. Asker og Bærum. RøhneSelmer er Norges største Ford forhandler og har 5 avdelinger på Østlandet. Vi har et stort utvalg brukte biler og demobiler på lager som selges med inntil 5 års garanti. Våre bruktbiler er verkstedkontrollerte og prøvekjørt av fagfolk for å være sikre på at vi leverer et godt produkt.
Åpningstider
Mandag - Onsdag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-19:00
Fredag: 08:30-17:00
Lørdag: 10:00-14:00
Vi tar forbehold om trykkfeil i annonse og utstyrsliste.
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (6 md. / 16 000 km).
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Se alle våre bruktbiler

Nå kan verkstedet komme til deg! Har du et Ford-kjøretøy, nå kan du få utført service der bilen befinner seg!

Ta kontakt med oss for et godt tilbud på både brukte og nye biler
FINN-kode
441355400
Sist oppdatert
10. desember 2025, 18:44
Referanse
f1054988-432b-426d-8a02-baf4928e29bf
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.