Bildegalleri
Subaru Forester
2,5XT AT YN
2006
298 935 km
Automat
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DL29557
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
raskt om hva du kan forvente:
Helt ok bil med sterk 4 sylindret Boxer motor med turbo.
rust hjulbuer bak
bremser foran sitter fast i glidere, følger med nye bremser til hele bilen pluss alle hjullageret og hjulnav (venstre bak er byttet) dette skaper problemer med abs ved nedbremsing men har kjørt med det litt i sommer og går helt greit.
motoren bestemte seg plutselig for å bli varm i sommer på den 5. turen jeg hadde med bilen, byttet thermostat men samma skjer ved turer over 10/20 min. kan være noe med kjøling eller evt toppakning, jeg har ikke orket se på det pga hus Renovering.
bilen har stått siden sommeren nå med skiftende vær så er litt fuktig inne i bilen.
Bilen starter og går, girkasse funker som bare det. soltak fungerer også knirkefritt.
Tenker dette er bilen for noen som har lyst til å skru og deretter få en ganske så solid bil til ikke så mye penger, bare litt innsats. Bilen ble kjøpt i sommer for 37.000 og er å anse som tapsprosjekt for våres del, og vi ønsker bare å få igjen litt av det vi ga så kan noen med litt mer spirit ta over.
Kom gjerne å se, lettere enn å skrive alt her.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 23 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Subaru
- Modell
- Forester
- Modellår
- 2006
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 230 hk
- Slagvolum
- 2,5 l
- CO₂-utslipp
- 250 g/km
- Kilometerstand
- 298 935 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 2 000 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 510 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 387 l
- Farge
- Svart
- Interiørfarge
- Beige
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 25.06.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DL29557
- Chassis nr. (VIN)
- JF1SG9LT56G074726
- 1. gang registrert
- 20.01.2006
- Eiere
- 8
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Rust omkring
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.