
Se alle våre bruktbiler
Se alle våre bruktbiler
Titanium 180 4X4 Aut Pano/Skinn/Webasto/Ny aut kasse
2016
132 540 km
Automat
Diesel
Totalpris
2016 Ford S-MAX Titanium 180 hk 4x4 Automat står klar for ny eier. S-max er en romselig 7 seter med god plass til storfamilien. Her får du også plass til 3 barneseter i midterste seterad. Utstyrsmessig har den det meste som gikk an å bestille. Bilen har akkurat fått nytt svinghjul, automatkasse og bremser bak.
Bruktbilgaranti: 6 mnd (kan utvides - spør oss om tilbud)
EU-kontroll: 11.01.2026 Leveres med ny eu-lontroll
Høydepunkter:
Elektrisk førersete m/memory
Panorama glasstak
Skinnseter
3 sone klima
Solgardiner i bakdører
Adaptiv cruisekontroll
Adaptive LED hovedlys
Lane Assist
Blis blindsonevarsler
Ryggekamera
Parkeringssensor foran & bak
Sportsgiring på ratt
Keyless
Elektrisk bakluke
El utsvingbart engerfeste (2.000kg)
Navigasjon
Oppvarmet ratt
Tilhengerkontroll
Skiltleser
Pre-collision assist
DAB
Bluetooth
Isofix
Webasto Parkvarmer
Sommer- & vinterhjul
Servicer er utført:
08.11.2017 - 21781 km
12.07.2019 - 43137 km
31.05.2021 - 71000 km
08.06.2022 - 88591 km
03.12.2024 - 130193 km
Vi tar innbytte i din bil uansett alder. Gunstig finansiering og forsikring ordnes. Ta kontakt for tilbud!
Selger
Knut Helgestad
Mobil: 91365878 alle dager t.o.m 22.30
Mail:
Selger
Henrik Kristensen
Mobil: 47679744
Salgssjef
Marcus Lockwood
Mobil: 41753259
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Vi tilbyr gunstig finansiering fra kr 0.- med opptil 10 år nedbetaling fra Santander. Vi hjelper deg med alt det praktiske og har gode avtaler på forsikring.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Ønsker du et tilbud på din innbyttebil, behøver vi ditt registreringsnummer, km stand og gjerne utstyrsliste eller bilder.
Visning
Har du ikke mulighet og komme til oss er vi behjelpelig med digital visning over Facetime eller tilsendt videosnutt.
Ønsker du visning av bil hos oss utenfor åpningstid ta kontakt for videre avtale.
Frakt og levering i hele Norge
Vi tilbyr frakt over hele landet til konkurransedyktige priser. Kommer du langveis fra henter vi deg gjerne på nærmeste tog- eller bussholdeplass.
Ettermontert ekstrautstyr til din nye bruktbil
Vi tilbyr en rekke ekstrautstyr til din nye bruktbil som for eksempel Tilhengerfeste, takboks, sykkelstativ, dekkhotell, service og vedlikehold.
Velkommen til en trygg og hyggelig bilhandel hos RøhneSelmer AS, avd. Asker og Bærum. RøhneSelmer er Norges største Ford forhandler og har 5 avdelinger på Østlandet. Vi har et stort utvalg brukte biler og demobiler på lager som selges med inntil 5 års garanti. Våre bruktbiler er verkstedkontrollerte og prøvekjørt av fagfolk for å være sikre på at vi leverer et godt produkt.
Åpningstider
Mandag - Onsdag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-19:00
Fredag: 08:30-17:00
Lørdag: 10:00-14:00
Vi tar forbehold om trykkfeil i annonse og utstyrsliste.
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (6 md. / 16 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportBilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Se alle våre bruktbiler

Nå kan verkstedet komme til deg! Har du et Ford-kjøretøy, nå kan du få utført service der bilen befinner seg!

Ta kontakt med oss for et godt tilbud på både brukte og nye biler
FINN-kode
440549128
Sist oppdatert
5. desember 2025, 16:55
Referanse
9681ca1d-504c-4564-ba1c-5497118dea5f
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.