Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Schäffer 3033S
2004
Ja
99 999
Ikke oppgitt

Beskrivelse
Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 549599 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "GÅ TIL DENNE AUKSJONEN" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
Schäffer 3033S fra 2004 selges. Dette er en kompakt og lettkjørt hjullaster, velegnet til gårdsdrift, håndtering av masser og generelt arbeid på tun og anlegg. Maskinen leveres med flere redskaper og har god løftekapasitet i forhold til størrelse.Maskinen leveres med redskaper:
Pallegaffel
Skuffer
Silograbb (hydraulisk)
Krokfesteadapter / overgangsramme
Selger opplyser: Virker som den skal. Selges som forevist på bilder.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no:
Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Kjøretøygruppe
- Kompaktlaster
- Modellår
- 2004
- Chassis nr. (VIN)
- 3050484
- Førerhustype
- Åpent
- Understell
- Leddet
- Arbeidstimer
- 99 999
- Tilleggshydraulikk
- Ja
- CE-merket
- Ja
- Samsvarserklæring
- Nei
- Vedlikeholdsavtale
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
440455701
Sist oppdatert
4. desember 2025, 22:32
Referanse
549599
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.