Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Bobiler/Fiat

Bildegalleri

(1/40)

Fiat WINNER - EU 06/27, Solcellepanel, DAB, Ryggekamera, Stekeovn - Fukt - Selges Billig

Modellår

2004

Kilometerstand

101 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Diesel

Pris

149 900 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på ST93782Gode råd til deg som skal kjøpe bobil

Beskrivelse


 

Velkommen til KONGSVINGER BOBIL


FRIHET. GLEDE. NATUR. FAMILIE. MINNER. OPPLEVELSER.

 

Dette er noe som kommer til tankene når en tenker bobil, og hvorfor ikke. Her har du med deg det du trenger, dit du vil, når du vil. Kanskje du tar deg en helgetur eller lengere tur til fjellet, sjøen, Nord Norge, Vestlandet, Sør Norge, Østlandet, Sverige eller Europa. Nyt turen, sitt under markisen, ta en sykkeltur, klatre et fjell, ta en middagslur eller bare reis dit sola skinner.

 

Hva kan gi større glede enn å skape minner med familien. Disse opplevelsene blir ikke fort glemt. Spill kortspill, kos dere med god mat, knytt bånd og ha det hyggelig. Ta med barna eller barnebarna på opplevelsesreiser, eller la dem låne den så de kan skape egne minner og knytte egne bånd.


  ---------------------


Her kommer litt fakta om nettopp denne bobilen.  Dette er en WINNER bygd på FIAT chassis med 127 HK. Den har Radio/DAB, Bluetooth, Ryggekamera, Elektrisk Vinduer og Speil, Armlener og Vendbare Framstoler. Her kan dere kose dere på mange fine turer. Kjøres på B førerkort. God å kjøre og holder følge med trafikken.


I bodelen finner du en sittegruppe og kjøkken. Her kan du tilberede deilig mat og kose deg med dem du er mest glad i. Med kjøleskap, egen fryser, Stekeovn og kokebluss får du til det meste. Det er enkelt og ta med seg maten ut og nyte den under markisa. Den har et trivelig bad med do, vask og dusj. Det er en dobbeltseng bakerst på den ene siden og bad på den andre siden. Det er markise og varmer på gass. Det er god plass å sitte og spise, se på TV, møte venner eller spille kort og bak finner du sykkelstativ.


DENNE SELGES RIMELIG FORDI DET ER BEHOV FOR UTBEDRING AV FUKT UNDER BAK, SIDE VEGG BAK PASSASJER OG I GULV VED BADEDØREN.


Ring gjerne for en hyggelig prat.


  ---------------------


Vi er tilgjengelige på kveldstid (09:00 - 21:00) og helger (lørdag og søndag 10:00 - 19:00) på telefon og for visning.

Vi ligger langs hovedveien mellom Kongsvinger og Elverum.

Ring gjerne hvis du ønsker mer info eller ønsker å komme og oppleve bobilen selv.

Husk og ta med deg BANK ID (brikke, app eller på mobilen) slik at vi kan omregistrere bobilen på deg hvis du ønsker å handle.

Mange bobiler selges på vegne av kunder.

 

Oppgitt egenvekt er ifølge vognkortet og uten sjåfør.

 

 

Ring gjerne på forhånd og avtal tid.

Vi kan hente på Kongsvinger Stasjon eller Gardermoen.

 

 

KONGSVINGER BOBIL AS selger både biler og bobiler.

Vi kan også selge din bil eller bobil i kommisjon.

Vi kan ta bil i innbytte.

 

Vi har Autoreg og skiltene ligger her på huset. HUSK BANK ID

Vi er åpne når DU trenger oss.

 

 

Vi tar forbehold om feil i annonsen

 

 

 

 

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Fiat
Modellår
2004
Type bobil
Delintegrert
Karosseri
FIAT
Drivstoff
Diesel
Effekt
127 hk
Slagvolum
2,8 l
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Lengde i cm
690 cm
Bredde
227 cm
Totalvekt
3 400 kg
Egenvekt
2 940 kg
Nyttelast
460 kg
Reg. seter
4
Soveplasser
4
Type seng
Fransk sengløsning
Bobilen står i
Norge
Registreringsnummer
ST93782
1. gang registrert
30.07.2004
Salgsform
Til salgs

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Solørvegen 625, 2264 Grinder
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

440343006

Sist oppdatert

4. desember 2025, 20:41

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Fiat
Delintegrert