
Bruktbil fra Hedin Automotive
Ved å kjøpe en brukt bil fra Hedin Automotive, garanterer vi at bilen er i god stand og har fulgt alle servicer
xDrive60 Fully Charged/21"/Panorama/Multiseter++
2026
7 300 km
Automat
El
Totalpris
Denne praktisk talt nye BMW iX 60 fra 2026 har kun gått 7 300 kilometer og representerer det ypperste innen elektrisk luksus. Med imponerende 544 hestekrefter og en rekkevidde inn til 668 kilometer, kombinerer den kraftfull ytelse med bærekraftig kjøring. Firehjulsdrift og hurtigladerfunksjon gjør bilen like egnet for langturene som til hverdagsbruk.
Sikkerheten er ivaretatt med et omfattende system som inkluderer automatisk nødbremsing, filholder, filskiftvarsler og ryggekamera. LED-hovedlys med automatisk fjernlysassistenr sørger for optimal sikt under alle kjøreforhold.
Komfortnivået er i toppklasse med oppvarmet ratt, klimaanlegg med flere soner, nøkkelfri lås og start, samt trådløs mobiltelefon-lader. Det oppgraderte stereoanlegget med DAB-radio gir en førsteklasses lydopplevelse, mens multifunksjonsrattet gjør betjeningen enkel og intuitiv.
Av utstyr på denne kan vi fremheve:
21" SOMMERHJUL
COMFORT ACCESS
ELEKTRISK HENGERFESTE- 2500 KG HENGERVEKT
PANORAMA GLASSTAK
KLIMASETER FORAN
ELEKTRISKE STOLER FORAN
FJERNLYSASSISTENT
HARMAN KARDON LYDANLEGG
21" VINTERHJUL
Utstyrskoder fra BMW
1LF 21" AERO. W. 1012 BIC. 3D GLOSS-AB.
230 Extra package&& EU-speciifc
2PA Locking wheel bolt
2VB Tyre pressure display
2VD TYRE REPAIR KIT PLUS
322 Comfort access
358 Climate comfort windscreen
3AC Trailer coupling
3DN BMW NIERE ICONIC GLOW
407 Panorama glass roof, Sky Lounge
413 Luggage compartment net
420 Sun protection glazing
428 Warning triangle and first aid kit
453 Climate-controlled seats&& front
4AA Headlining anthracite
4FM MULTIFUNCTION SITES DRIVER & BEIF
4HC Heat comfort package
4NB Autom. climate control with 4-zone ctrl
4T2 CHARGING CABLE PROFESSIONAL(MODE 3)
4U9 Acoustic pedestrian protection
4V1 BMW ICONICSOUNDS ELECTRIC
548 Kilometre speedo
552 Adaptive LED headlight
5AC High-beam assistant
5AQ Active guard plus
5AS Driving Assistant
5AT Driving Assistant Plus
5AV Active Guard
5DM Parking assistance system
654 DAB mottakermodul
688 Harman/Kardon surround sound system
6AE Teleservices
6AF Statutory emergency call
6AK Connected Drive Services
6C4 Digital professional I
6NX STORAGE FOR WIRELESS CHARGING
6PA PERSONAL ESIM
6U3 BMW Live operating area Professional
8A7 Language version Norwegian
8AW On-board literature&& Norwegian
8R3 COC ADDITIONAL EQUIPMENT
8R9 Refrigerant R1234yf
8TF Active pedestrian protection
8WC CONTROL LC
972 Comfort Package
SASW INTERIEURDESIGN ATELIER SCHWARZ
W475 black sapphire metallic ( 475 )
For mer info om bilen eller evt avtale om prøvekjøring - ta kontakt med :
Helge Sveggen Tlf 913 11 270
Arne Hoem Pedersen Tlf 900 80 180
Eller ta kontakt via vår epostlink i annonsen
OBS! Vi opplever dessverre noen ganger at kunder ikke får svar på mail far oss, da har mest sannsynlig svaret havnet i søppelpost.
Sjekk gjerne dette hvis du savner svar fra oss.
Fra 20. September endret vi navn fra Bavaria til Hedin Automotive for å samles under felles merkevare i Europa.
INNBYTTE
Ønsker du eventuell innbyttepris på din bil, ønsker vi gjerne følgende opplysninger i mail til oss :
Bilens registreringsnummer
Hvor langt er bilen kjørt
Relevante opplysninger om bilen / utstyrsnivå / servicehistorikk / tilstand på dekk og felger samt eventuelt annet om bilen
Velkommen
Velkommen til vår MG og BMW-avdeling i Kristiansund!
Vi gjør bilhandelen trygg for deg ;
Verkstedkontrollert
Garanti
Historikk
Tilstandsrapport
Vi ligger kun 5 minutter fra Kvernberget lufthavn og 15 minutter fra hurtigbåtkaia og henter deg/dere gjerne der .
Finner du ikke bilen du søker etter hos oss :
Ta gjerne en titt på vår avdeling i Molde (Hedin Automotive Molde) om du ikke skulle finne den bilen du leter etter hos oss og vi sørger for å hente bilen til vår butikk.
Vi er også behjelpelige med å fremskaffe bil etter ønske!
Lån og finansiering :
Gjennom våre samarbeidspartnere kan vi tilby finansieringsordninger til gunstige betingelser fra kr 0,- kontant og inntil 10 års nedbetalingstid.
Bilforsikring :
Vi kan tilby noe av de beste forsikringsvilkårene fra våre samarbeidspartnere på forsikring- spør oss gjerne om pris
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for funksjoner på biler som : Forvarming av bil , SOS nødropsamtale + Div.
Dette påvirker funksjonaliteten til oppkoblede tjenester på biler som ikke er 4G kompatible.
Hedin Automotive Kristiansund tar forbehold om feil/skrivefeil i alle sine annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fåes direkte fra selger.
Velkommen til oss.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (53 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Ved å kjøpe en brukt bil fra Hedin Automotive, garanterer vi at bilen er i god stand og har fulgt alle servicer

Her har vi samlet alle våre gjeldende salgs og leasing kampanjer

Se vårt utvalg av BMW, MINI, MG og INEOS
FINN-kode
440081379
Sist oppdatert
3. desember 2025, 08:19
Referanse
WBY51CF060CV24875
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.