Bildegalleri
Mercedes-Benz S-Klasse
250SE
1966
22 020 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for B25066
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Det har vært samme eier de siste 45 årene og det er brukt masse tid og alt er blitt utført av en perfeksjonist(tidligere bilmekaniker)Bilen er kjørt ca 100 Km etter restaurering og aldri i regnvær . Den har i alle år stått i garasjen. Bilen er tenkt og legges ut for salg i Tyskland men eier ønsker at den fortsatt skal bli i Norge derfor prøver vi her først. Da min far gikk bort for 10 år siden så har bilen stått lagret i min garasje. Bilen er total restaurert inn og utvendig med originale Mercedes deler. Restaureringen tok ca 10 år . Dessverre er det slik at jeg hadde bilen stående i 2 uker utenfor garasjen da vi skulle legge epoxy på gulvet , det jeg gjorde feil var at jeg brukte en presenning som ikke luftet , og det er kommer noen nupper i lakken. Bensin pumpa er helt ny og kostet totalt 30.000 den ble kjøpt og montert av et Mb verksted I Oslo . Bilen har Skilter og EU godkjent 25.07.2025. . Emble som er bak Her står det 280 SE men det er 250SE . Selges for Kr 270.000 eller høyeste bud over
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 200 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 270 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- S-Klasse
- Modellår
- 1966
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Kilometerstand
- 22 020 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 4
- Farge
- Hvit
- Interiørfarge
- Blå
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 25.07.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- B25066
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.