Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Sessa
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Sessa

Bildegalleri

Selges uten motor (1/25)
Inaktiv

Sessa Key Largo 18

Sessa Key Largo 18 Skjærgårdsjeep - Genial bruksbåt - Med Tilhenger

Modellår

1998

Lengde

18 fot

Type motor

Ikke oppgitt

Seter

5

Pris

39 900 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Sessa Key Largo 18 fot, genial båt med mange bruksområder. Med registrert Tredal båthenger !

Båten er i meget god tilstand, den er uten skader og grunnstøtninger, her har man et godt skrog og en fin båt i mange år fremover. Sessa Key largo 18 passer båtmotorer fra 70 HK til 100 HK.

Det følger også med tilpasset Tredal Båthenger som er utrolig god å kjøre med.

( litt småtteri på henger som elektrisk pære/kabel og muligens litt sjekk av bremser, men har kjørt KRS- STVG og rundt omkring og den fungerer utmerket og er meget behagelig å kjøre med.

Her har man høy rekke som beskytter godt, det er egne plasser for 4 fiskestenger ( 2 på hver side )

Det er rom helt foran til tauverk, stort rom i baug til bagger, fender og annet.

Midtkonsoll som gir gode muligheter for å montere batteri, kartplotter og elektrisk utstyr på en meget hensiktmessig måte.

Der hvor man sitter i midten når man styrer båten, kan heves på demper feste som gir fin tilgang til stor syrefast bensintank med tankgiver, men man har enkelt påfyllingshull akter og utlufting på siden så her er det gode løsninger som forenkler bruk av båten. Helt akter er det også godt stort rom for utstyr og annet. Her er det også egen hovedstrømsbryter til batteri og bensin filter med vannutskiller.


Båt og tilhenger kan også oppbevares til sesongstart etter avtale.


Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Sessa
Modell
Key Largo 18
Modellår
1998
Type
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
Motor inkludert
Nei
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
600 kg
Lengde i fot
18 fot
Sitteplasser
5
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
CAV839

Utstyr

Registrert Båthenger Tredal

System for solseng med to plater og puter, det er også bordsøyle og feste til bordplate. Puter er komplett men mangler den lille hvor man sitter og styrer ( men enkel sak å få til en pute her )

Det skal nevnes at putene er originale så de kunne fortjent en ny runde med trekk / skinn - men fungerer fint 👍

Rule Automatisk og Manuel Lensepumpe

GPS og Knop måler

Fastmontert Syrefast Drivstofftank med giver og instrument

Panel IP65 for Lanterne, Lensepumpe etc

Nytt Kompass fastmontert


Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4621 Kristiansand S
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

439489277

Sist oppdatert

7. desember 2025, 12:55

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Sessa
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt