Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Bobiler/Laika

Bildegalleri

(1/29)

Laika ECOVIP 309S /enkle senger bak/ senkeseng / 150 hk / automat / truma c6e / stort lasterom /

Modellår

2018

Kilometerstand

35 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Ikke oppgitt

Pris

879 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på SV88261Gode råd til deg som skal kjøpe bobil

Beskrivelse

Denne Laika 309S Ecovip er en flott bil med to romslige enkle senger som er lett tilgjengelige.I tillegg er det en praktisk elektrisk styrt senkeseng med soveplass. Den er utstyrt med automatgir og en sterk 150 hk motor. Bilen har solcelleanlegg, parabol, markise, ryggekamera og myggdør. Interiøret er stilfullt og harmonisk, med rolige farger og god belysning. Badet er praktisk innredet kombinert toalettrom og dusj. Kjøkkenet har avtrekksvifte og et stort kjøleskap med innebygd fryser. Truma luftvarme sørger for rask oppvarming. En velholdt og pent brukt bil. 


 PKK og service skal taes før levering.


Registerreim er skiftet i mai 2022 ,

Airbag fører
Airbag passasjer
Cruisekontroll
Elektriske speil
Elektriske vinduer
Fast toalett
Gulvvarme
Kjøleskap
Kjørecomputer
Klimaanlegg bildel
Lettmetallfelger
Luftvarme
Markise
Myggdør
Navigasjonssystem
Radio 2 din med ryggekamera
Ryggekamera
Røykfri
Truma C6E gass/elektrisk

Nx-5
Kjøleskap auto gass/230V/12V
Tv

Du finner oss på Bygnes Industripark utenfor Kopervik. Om du er tilreisende kan vi hente deg på Haugesund Lufthavn Karmøy eller Håvik busstasjon.


 


Vi tar bobiler og campingvogner i innbytte, samt tilbyr gunstig finansiering via Santander og Nordea.


 


AUTOREG: Vi er godkjent av Statens vegvesen som autoreg forhandler. Det vil si at vi har myndighet til å oppbevare kjennemerker, og ta hele omregistreringsprosessen, men du venter hos oss, 24 timer i døgnet hele uken. Det er viktig at du har med Bank-ID for signering av salgsmelding.


 


Vi er medlem av Norsk Caravanbransjeforbund som har strenge regler om seriøsitet til sine medlemsbedrifter, dette er en kvalitetssikring for caravanforhandlere.


 


ARVE OPSAHL AS – UNIK ERFARING OG KOMPETANSE!


 


Arve Opsahl AS har vært i denne bransjen siden 1975 og besitter en unik erfaring og kompetanse i faget. I dag er vi en ledende aktør på markedet, og har levert hver tiende bobil som ruller på veiene med norske nummerskilt. Og nettopp vår erfaring, vår solide organisasjon og brede kompetanse er en viktig trygghetsfaktor for våre kunder. For vi selger ikke bare bobiler, vi selger først og fremst et godt og varig kundeforhold. Egenvekt oppgitt i annonsen er hentet fra vognkort/teknisk datablad og kan variere noe pga. utstyrsnivå. Vi tar forbehold om feil i annonsen. Leveringsomkostninger tilkommer avhengig av leveringssted. Forbehold om skrivefeil

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Laika
Modellår
2018
Type bobil
Delintegrert
Karosseri
Fiat
Effekt
150 hk
Slagvolum
2,3 l
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Lengde i cm
699 cm
Bredde
230 cm
Totalvekt
3 500 kg
Egenvekt
2 845 kg
Nyttelast
655 kg
Reg. seter
4
Soveplasser
4
Bobilen står i
Norge
Registreringsnummer
SV88261
Salgsform
Til salgs

Bobilen selges av et medlem av NCB. Når du kjøper en bobil av en forhandler som er medlem av NCB, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NCB-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Vestheimvegen 36, 4250 Kopervik
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

438763845

Sist oppdatert

24. november 2025, 08:44

Referanse

1393070

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Laika
Delintegrert