
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Superb 3fl stv scout d200 dsg4x4/ Matrix|Webasto|H.fest
2021
58 464 km
Automat
Diesel
Totalpris
Velkommen til Møller Bil Lillehammer - stolt merkeforhandler av Volkswagen Og Skoda
2021 Skoda Superb Scout Facelift 4x4 og DSG Automatgir! Topputstyrt norgesfavoritt, romslig, pålitelig og premium folkelimousine!
UTSTYRSLISTE/b>
Canton lydanlegg
Matrix LED hovedlykter
Hengerfeste, svingbart
Adaptivt understell (DCC) med kjøreprofilprogram
Setevarme foran og bak
Crew Protect Assist med Pre-Crash Basic og Front
El. Justerbar korsryggstøtte i forsetene
Virtual cockpit
Isofix barnesetefesting
Takreling
Vinter + Transportpakke
KESSY full nøkkelfri adgang og start/stopp
Komforttelefoni + trådløs lading, med trådløs antennetilkobling
Parkeringssensorer foran og bak
Ryggekamera
Komfortseter foran
Adaptiv cruisekontroll
Side Assist
Mekaniske solgardiner bak
Oppvarmet frontrute
Lane Assist og Emergency Assist
Multifunksjonssportsratt i skinn, oppvarmet med DSG-skifting
Førervarslingssystem
Knapp for nedfelling av bakseterygg
Induksjonslading av mobiltelefon
Midtarmlene foran
12 volt uttak
Front Assist
El. justerbare, innklappbare og oppvarmede utvendige speil med minne
Akustikkglass på sideruter med mørke ruter bak
Nødoppkallingssystem eCall
Skillenett
Parkeringsvarmer, fjernbetjent
LED-baklykter
Trafikkskiltgjenkjenning
Dynamisk lysassistent
Lysassistent
Online Infotainment
Bagasjeromstildekking med automatisk retur
Matrix LED hovedlykter
Amundsen navigasjonssystem
Radio DAB+
Isofix barnesetefesting foran
Dekktrykkontroll
Interiørlys i fotbrønn foran og bak
Fotgjengerbeskyttelse
Oppvarmede spylerdyser
Takspoiler
Sidekollisjonsputer foran og bak
Krompakke
Varmeisolerende frontrute
Delt og nedfellbar bakseterygg med midtarmlene
Kromlist rundt sidevinduene
Pedaler i aluminium
2x USB foran + 2x USB bak
Stemmestyring
Klimaanlegg
Ambientebelysning
Lys og regnsensor
OM BILEN:
--> Opplev kjøreglede på sitt beste! Denne bilen har en elegant stålgrå farge som stråler av klasse og raffinement. Med firehjulstrekk og en kraftig 2.0 l/200HK turbodieselmotor, er denne bilen bygd for å takle selv de mest krevende norske veiforhold med stil og robusthet. Den avanserte dynamiske chassis kontrollen sikrer en jevn og komfortabel kjøretur uansett terreng.
--> Innvendig er denne bilen intet mindre enn en luksusopplevelse. Komfortsetene i Alcantara gir både fører og passasjer en behagelig kjøretur, mens de oppvarmede setene foran og bak sørger for komfort på kalde vinterdager. Virtuell cockpit og adaptiv cruisekontroll gjør det enkelt å holde oversikt og kontroll på veien, og med trådløs lading og komfort telefoni, er alle dine enheter alltid klare til bruk.
--> Sikkerhet er en topp prioritet i denne modellen. Med avanserte sikkerhetssystemer som Lane Assist med adaptiv kjørefeltsføring, Forward Collision Warning med autonom nødbremsing, og Side Assist, kan du kjøre med trygghet og visshet om at både du og dine passasjerer er beskyttet. I tillegg har bilen Creww Protect Assist og kantonsystem for forbedret beskyttelse ved kollisjon.
--> For den aktive familien tilbyr Superb en rekke praktiske funksjoner som svivelbar hengerfeste, ISOFIX barneseteankre, og et romslig bagasjerom med elektrisk åpning/lukking og bakseterygg som kan legges ned fra bagasjerommet. Den mekaniske solskjermen og de varmeisolerende vinduene sikrer at bilen forblir komfortabel og koselig året rundt.
--> Denne bilen er ikke bare teknisk sofistikert, men også estetisk tiltalende med sitt slanke design og kromdekor rundt sidevinduene. Full LED TOP frontlys med Matrix Beam-funksjon, dynamisk lysrekkevidde og velkomst effekt gir deg optimale lysforhold under alle kjøreforhold. Kombinert med moderne elektroniske funksjoner som DAB digital radiomottak og Canton lydsystem, gir denne bilen en uforglemmelig kjøreopplevelse.
--> Bilen er solgt ny i Norge.
--> Leveres med sommer og vinterdekk.
--> Neste EU kontroll 21.10.2027
--> Alle servicer fulgt - Siste service utført 27.08.2025 på 55671km.
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Vi etterstreber å tilby så korrekt og utfyllende informasjon om bilen som mulig, men må ta forbehold om at annonser kan inneholde feil.
------------------------------------------------------------------------------------->
VI TAR BILEN DIN I INNBYTTE!
Ta kontakt med oss på ------------------------------>«SEND MELDING
--> Registreringsnummer
--> Kilometerstand
--> Utstyrsnivå > Ekstrautstyr
--> Siste service utført
------------------------------------------------------------------------------------->
Ta kontakt med en av våre trivelige selgere i bruktbilavdelingen:
Esben Amble
476 65 627
Stig Atle Simenstad
938 63 671
Bernt Solli
951 36 879
------------------------------------------------------------------------------------->
TILSTANDSRAPPORT FOR DIN TRYGGHET:
Våre biler leveres med en svært nøyaktig tilstandsrapport slik at du kan til enhver tid avdekke om det finnes skader, mangler, manglende service eller eierhistorikk. Vi etterstreber å ha så nøyaktig og tydelig rapport som mulig for å unngå noen som helst slags overraskelser. Denne signeres alltid av selger og kjøper ved kjøp av bruktbil hos oss!
INNBYTTEBIL:
For å gjøre det enklest mulig for våre kunder tar vi alle biler i innbytte! Vi kjøper også biler uten innbytte om du har en bil du ønsker å selge. Informer oss om kilometerstand, registreringsnummer og annen relevant informasjon å ta kontakt med en av våre selgere!
SERVICEAVTALE:
Vi tilbyr nå serviceavtale på alle biler av egne merker produsert fra og med 2018 til svært gunstige priser og løsninger. Spør oss om serviceavtale!
FINANSIERING:
Volkswagen/Skoda Financial Service er vår pålitelige partner om du ønsker å finansiere bilkjøpet ditt. Vi sørger for at du får svært konkurransedyktige betingelser, frihet og kundeoppfølging. Vi skreddersyr naturligvis etter ditt ønske og gjør hele jobben for deg. Ta kontakt for et uforpliktende og godt tilbud!
FORSIKRING:
Vi er partnere med IF, gjensidige og Enter forsikring og sørger for at du forlater våre lokaler med den beste forsikringsløsningen for deg og din bil.
GARANTI:
Alle våre biler leveres med garanti. Har bilen nybilgaranti vil den gjelde i 5 år/100.000km fra første gangs registrering etter «hva som inntreffer først prinsippet». I tillegg vil alle biler leveres med bruktbilgaranti på 6 måneder/6000km etter samme prinsipp for å sørge for en så forutsigbart og trygt bilhold som mulig.
LAKKBESKYTTELSE:
Våre biler kan leveres med lakkbehandling. Dette er en keramisk lakkbeskyttelse som gir mange fordeler. Bilen får en ekstremt glatt og vannavvisende overflate, hvor vanndråpene perler seg bort fra bilen. Dette gjør at trafikksmuss, veisalt, bremsestøv ikke setter seg og ødelegger lakken på din bil.
LEVERING:
Ønsker du å få transportert bilen hjem til deg?
Vi beskriver bilen i detalj og viser til svært nøyaktig tilstandsrapport slik at du ikke skal være redd for å kjøpe en bil usett av oss.
Vi frakter biler hvor som helst over hele Norge selvom vi har base på Lillehammer! Så ikke tenk på at det er et hinder om du for eksempel bor i Oslo, Hamar, Gjøvik, Stavanger, Trondheim, Bergen, Drammen, Fredrikstad, Kongsvinger, Lillehammer, skien eller Alta
Denne bilen selges med Nybilgaranti (10 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
438307444
Sist oppdatert
1. desember 2025, 15:26
Referanse
be8e4e16-eb00-48e6-b683-a2bbb7cae8ba
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.