Bildegalleri
Båtplass i båthus
Pris
480 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Båthuset ligger på motsatt side i forhold til bysentrum, altså innenfor fiskemottaket Fonn. Vårt båthus er det øverste og ytterste i Eie elven, og ligger således i brakkvann. Vår båt krybbe har nr. 8. Den er f.t. rigget for båt på 24 fot, men har plass til 26 fot. Plassen er rigget slik at båten kan heises opp med 4 taljer. Porten har elektrisk heis. Krybben har polstring rundt hele krybben. Liggeplassen har boble anlegg for å holde borte eventuell ising. Plassen har lys og flere stikkontakter. Plassen har vann med 4 uttak. Det er bygget dobbelt skap og arbeidsbenk.
Båten - Nidelven 24 fot med Volvo Penta 23 Hk. skal også selges. Båten er godt holdt. Samlet for båt og båthus kr. 500.000
Spesifikasjoner
- Bredde
- 300 cm
- Sted
- Indre havn i Egersund
- Salgsform
- Til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.