Bildegalleri
Andre VA-Kumdeler i betong
Ikke oppgitt
Nei
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
1 000 kr (ekskl. mva.)
Nyttige lenker
Gå til denne auksjonen!Beskrivelse
Dette er en annonse for et auksjonsobjekt. Prisen som er satt her på Finn er startbudet på objektet, og vil alltid være oppdatert med høyeste bud. Vennligst besøk auksjonen ved å trykke "Gå til denne auksjonen" eller på denne lenken: https://xbid.no/Listing/Details/7184742
Selger opplyser:
selger diverse VA-kum deler i betong.
innhold:
- kumringer / kumrør i ulike høyder (DN1000 og DN1200)
- kjegler / reduksjons konuser
- bunn seksjoner med innstøpte røråpninger
- betongrør / mufferør i forskjellige lengder
- totalt et variert utvalg se bilder for detaljer
Mål:
- 2 stk 160cm diameter og 50cm høy
- 2stk 160cm diameter og 100cm høy
- 3stk 65cm diameter og 50 høy
- 1stk 100cm diameter og 150cm høy
- 2 stk bunn
- 3 stk betongrør 40cm diameter og 220cm lang
selges som de står
lokasjon: Hovden
SELGES IKKE AV XBID AS
Objektene ute på auksjonen selges ikke av XBID AS. Varene legges ut for salg av både private og næringsdrivende. Xbid er ikke Selger eller part i Kjøpsavtalen. XBID opptrer kun som formidler. XBID er ikke solidarisk ansvarlig med Selger og har ingen reklamasjonsansvar. XBID har ikke gjort noen undersøkelser ved objektet. Eventuell omregistreringsavgift betales av Kjøper. Annonsetekst er Selgers beskrivelse av objektet.
FINANSIERING
Vi tilbyr gunstig finansiering fra 0-10 år gjennom vår finansieringspartner Brage Finans. Ønsker du tilbud på finansiering? Send oss en henvendelse på
GENERELLE VILKÅR
Salgsobjektet selges som den er. Dette forutsetter fra selgers side at salgsobjektet er besiktiget, testet og eventuelt prøvekjørt, og at salgsobjektet er akseptert i den stand den forevises på lokasjon før budgivning. Det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at salgsobjektet er besiktiget, testet og eventuelt prøvekjørt. For mer informasjon om objektet, budgivning og lokasjon, ta kontakt eller les våre vilkår https://xbid.no/Home/Terms. XBID AS er ikke selger av objektene hos XBID.no. Dersom selger aksepter budet etter gjennomført auksjon, vil det bli inngått formell kjøpekontrakt mellom budgiver (kjøper) og eier av objektet (selger). Objekter som har overskredet frist for EU-kontroll kan ikke lånefinansieres.
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Kjøretøygruppe
- Tilbehør
- Understell
- Annet
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
437957462
Sist oppdatert
9. desember 2025, 02:37
Referanse
7184742
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.