Bildegalleri
Isuzu D-max
| H.feste | Led-bar |
2015
118 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
285 000 kr
Sulland Bil Hamar
Beskrivelse
Sulland Midtstranda har nå til salgs:
Isuzu D-Max en av markedets mest robuste og driftssikre pickuper, kjent for å tåle tøffe forhold og hard bruk. D-Max er et arbeidshest uten kompromisser, og passer perfekt for både håndverkere, friluftsfolk og deg som trenger en bil som leverer hvert eneste år.
Denne utgaven er utstyrt med hengerfeste, og Isuzu er kjent for sin sterke motor og solide trekkraft, noe som gjør den ideell for alt fra tung last til båt- og maskinhenger. Det er en bil laget for arbeid – men som samtidig er komfortabel nok til å brukes i hverdagen.
Innvendig byr D-Max på en praktisk og romslig kupe med god sikt, oversiktlige kontroller og nyttig utstyr. Setene er komfortable, bilen ligger stabilt på veien, og den høye bakkeklaringen gjør at du enkelt kommer deg frem både på asfalt, grus og ujevnt terreng.
Bilens viktigste utstyr:
Hengerfeste inntil 3500 tonn
Cruisekontroll
Skinnseter med elektrisk justering på førersetet (ikke memory)
Navigasjon
H.feste
Elektrisk innfelbare speil
Led-bar
Med mer!
Hjulsett:
Komplette sommer- og vinterhjul følger med.
Pigg vinterdekk
Leveres med nye sommerdekk.
Servicehistorikk:
20.01.2016 på 8190 km
06.04.2018 på 26482 km
27.05.2020 på 36124 km
07.10.2021 på 61592 km
27.10.2022 på 79805 km
Forrige eier informerer om at det er tatt oljeskift de seneste årene, men vi har ikke noe dokumentasjon på dette.
Leveres med ny service!
Kosmetisk:
Bilen har noen bruksmerker, se bilder!
Ring en av våre selgere direkte på:
Selger/salgssjef:
Magnus Weme
Mobil: 916 49 100
Selger:
Martin Stalsberg
Mobil: 954 97 104
Autorisert forhandler for Hyundai og VOYAH.
Hjemlevering?
Via Gire Mobility leverer vi bilen hjem til deg på din adresse med egen sjåfør, kun på noen få dager! Ta kontakt for å få pris på dette.
Vi takserer og verdivurderer din innbytte bil når du kjøper bil av oss.
Dersom du bare ønsker å selge din bil så kan den være av interesse for oss, ta kontakt for en prisvurdering
Nyhet: Nå tilbyr vi muligheten til å få med utvidet garanti!
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».
Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Vår service/deleavdeling tilbyr:
- Skibokser fra Packline og Thule.
- Bagasjebokser- barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe.
- Ettermontering av tilhengerfeste.
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA,WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem,f.eks Garmin,TomTom etc.
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Sykkelstativ/skiholder - holder til kano/kajakk, lasteholdere m.m.
Annonsen kan være mangelfull! Er det utstyr eller informasjon som er avgjørende for ditt kjøp, ta gjerne kontakt med oss for bekreftelse.
Sulland Midtstranda AS:
Våre lokaler ligger på Midtstranda, øst for sentrum og nær E6.
Vi har en romslig utstillingshall til både nye og brukte biler i alle størrelser og kategorier. Våre åpningstider er 08.30-16.30 på hverdager, og kl 10.00-14.00 på lørdager.
Fra Oslo Lufthavn er det under 90 kilometer. Det er hyppige avganger med både buss og tog, og vi bistår gjerne med organsiering av din reise. Dersom du ikke ønsker å ta turen har vi god erfaring med transport av biler fra oss til ditt hjemsted.
Effektiv handel:
Hele salgsprosessen er effektiv og vi ordner kjapt med finansiering og forsikring, slik at du får med deg bilen samme dag! Alt du trenger å gjøre er og ta med deg brikke eller mobil til BankID. Bor du langt fra oss ordner vi hele prosessen digitalt.
Forsikring
Hos oss får du noen av markedets rimeligste og mest innholdsrike forsikringsløsninger til din nye bil! Vi har svært gode avtaler med de største aktørene innen forsikring og representerer IF, Gjensidige, Enter, Tryg og Fremtind forsikring.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr svært konkurransedyktige renter. Vi ordner med lån på dagen og digital signering. Husk BankID!
Du finner våre Sulland lokasjoner her: Alta, Askim, Bardufoss, Bodø, Drammen Elverum, Fredrikstad, Gjøvik, Hamar, Harstad, Jessheim, Kongsvinger, Lillehammer, Mo i Rana, Moss, Mysen, Otta, Sarpsborg, Steinkjer, Tromsø, Trondheim og Verdal.
Viktig informasjon om e-call og digitalt abonnement:
Biler etter 2018 (og enkelte modeller før dette) har system for automatisk varsling til nødetater ved ulykke. Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i senere tid, og dette vil kunne få konsekvenser for disse systemene som da ikke vil fungere. Ta kontakt med oss for å høre mer.
Velkommen til oss for en hyggelig handel!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 520 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 283 480 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Isuzu
- Modell
- D-max
- Modellår
- 2015
- Karosseri
- Pickup
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 163 hk
- Slagvolum
- 2,5 l
- CO₂-utslipp
- 220 g/km
- Kilometerstand
- 118 000 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- AUTOMATIC
- Maksimal tilhengervekt
- 3 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 975 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 4
- Farge
- Sølv
- Fargebeskrivelse
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Varebil
- Registreringsnummer
- VH70487
- Chassis nr. (VIN)
- MPATFS86JFT001700
- 1. gang registrert
- 10.08.2015
- Garanti
- Bruktbilgaranti
- Garantiens varighet
- 3 måneder
- Garanti inntil
- 5 000 km
- Tilstandsrapport
- Ja
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Blokkeringsfrie bremser (ABS)
- Hovedskjerm
- Hovedskjerm: bevegelsesstyrt
- Isofix: bak
- Kollisjonspute, foran
- Kollisjonspute, front: førerside
- Kollisjonspute, front: passasjerside
- Kollisjonspute, hode
- Kollisjonspute, side
- Sentrallås
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (5 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportDenne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
437941438
Sist oppdatert
2. desember 2025, 15:26
Referanse
01350203-6a94-4583-a518-ccc0e4d91768
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.