Bildegalleri
Landini Powermondial 120 m/frontlaster og litt utstyr. Lite timer!
2013
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
379 000 kr (ekskl. mva.)
LANDBRUKSSALG.NO AS
Nyttige lenker
Ønsker du å by på dette objektet? KLIKK HERBeskrivelse
Spesifikasjoner:
- 2013 modell.
- 1088 timer.
- 40 km/t.
- 2 seter.
- 129 hk.
- Egenvekt: 4500 kg.
- 5 doblehydr.utak.
- Bremseventil.
- 4x4.
- Frontlaster: Stoll Profiline FZ 20.
- 3 funksjon på laster.
- Skuffe til frontlaster.
- Vedkøyver.
- Vinsj.
- Tømmerklo.
- Pallegaffel.
- Toppstag.
- Triangel.
- Se video.
Beskrivelse:
Landini Powermondial 120 med lite timer selges.
Det følger med en del redskaper.
En pakning på sylinderen på lasteren må byttes.
Litt rust.
Et hengsle på døra er rustet av.
Følger med vanlige krok.
Leveringsklar.
Landbrukssalg.no AS anbefaler alltid kunder til å inspisere brukt utstyr og maskiner før kjøp.
Våre maskiner, lastebiler, busser og utstyr selges ikke med tilstandsrapport. Vi vil i annonseteksten opplyse om all informasjon vi har tilgjengelig til enhver tid, men ta gjerne kontakt for utfyllende informasjon , samt avtale om visning og prøvekjøring.
Vi tar i utgangspunktet ikke innbytte, men vi bistår gjerne med å ta bilder, pris-sette og annonsere på det dere skal bytte ut. Alt som selges fra Landbrukssalg.no AS selges fritt for heftelser hvis ikke annet er avtalt.
Våre salgsrådgivere er til enhver tid på veien i Norge og Sverige!
Har du noe du skulle ha solgt? Ta kontakt med oss på 401 38 100 eller mail: post(a)lbs.no. Landbrukssalg.no AS er eksperter på trygge og raske salgsprosesser, og våre selgere har Norges lengste erfaring i salg av tyngre utstyr til inn og utland.
Om vi ikke får solgt objektet for deg innen rimelig tid, koster våre tjenester ingenting. Det er vår salgsgaranti!
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Lagersted: Hordaland
Lager nr.: 5175
Spesifikasjoner
- Merke
- Landini
- Modell
- Powermondial 120 m/frontlaster og litt utstyr. Lite timer!
- Modellår
- 2013
- Fordekk
- 480/65 R24
- Bakdekk
- 540/65 R38
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
437677461
Sist oppdatert
17. november 2025, 17:10
Referanse
5175
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.