Bildegalleri
Yamaha X-Max 250
Modellår
2011
Kilometerstand
55 000 km
Slagvolum
250 cc
Effekt
21 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Selges som delesykkel/rep objekt. Det er flere ting som må fikses på sykkelen. F. Eks bremser, dempere og hjullager. Kjøper må inspisere sykkelen godt og den selges som den er.
Starter lett og går fint. Lettkjørt sykkel i byen.
Starter lett og går fint. Lettkjørt sykkel i byen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 10 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Yamaha
- Modell
- X-Max 250
- Modellår
- 2011
- Type
- MC Scooter
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 21 hk
- Slagvolum
- 250 cc
- Kilometerstand
- 55 000 km
- Vekt
- 184 kg
- Farge
- Hvit
- Registreringsnummer
- SJ9519
- Chassis nr. (VIN)
- VTLSG222000001056
- Eiere
- 4
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.