
Autorisert merkeverksted og MECA-verksted
Som merkeverksted tilbyr vi ypperste service på Opel, Citroen, DS, Honda, Fiat, Jeep, MG og Subaru. Vi har også MECA-sertifisert verksted som tar alle jobber.
Fantastisk fargekombinasjon. Sort og Beton grey met.
2023
20 648 km
Automat
El
Totalpris
Flott MG Marvel 4x4 klar for ny eier! Bilen er registrert 21.12.2023 så her er det over 5 år nybilgaranti igjen. Leveres med ny service.
Lav km. Beton grey metallic, og mørk grå (gun metall) felg på vinterhjul.
Nylig utført service.
Utstyr som bl.a:
- Firehjulsdrift
- Elektrisk justering av soler foran
- 2x minnefunksjon på førerstol
- Adaptive cruisekontroll
- Ryggekamera
- 360 graders parkeringskamera
- Automatiske fjernlys
- Panorama glasstak
- Elektrisk bakluke
- BOSE lydanlegg
- Navigasjon
- DAB/Bluetooth
- Apple CarPlay/Android Auto
- Sommer og vinterhjul (piggfri)
Alle våre bruktbiler står innendørs og kaffen er alltid klar! Velkommen inn.
GARANTI
Alle våre biler leveres med minimum 3 til 6 mnd garanti - vi leverer trygghet og stabilitet i bilholdet. Dette er en landsdekkende garanti så du som kunde skal føle deg trygg, uansett hvor du bor.
VELKOMMEN TIL EN HYGGELIG BILPRAT!
INNBYTTE:
Vi tar gjerne deres nåværende bil i innbytte.
Send oss gjerne opplysninger slik som:
- Registreringsnummer
- Km stand
- Utstyrsgrad / pakker
- Bilder dersom du har.
Dette gjør at vi raskere kan gi deg et uforpliktet tilbud på din innbyttebil.
Vi kjøper også biler. Har du en bruktbil som du ikke lenger har behov for?
Ta gjerne kontakt, vi sørger for raskt oppgjør.
REGISTRERING:
Vi er Autoreg-forhandler. Dette gjør at vi kan registrere bilen på timen også etter kontortid. Husk BANK ID (app, brikke eller mobil )
FINANSIERING/FORSIKRING:
Har du behov for finansiering skreddersyr vi dette etter dine ønsker.
Vi tilbyr lån eller leasing i samarbeid med Santander og DNB.
Fra null kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Vi tilbyr også gunstige forsikrings-løsninger og tar oss av alt papirarbeidet rundt bilkjøpet.
FRAKT:
Dersom du ikke ønsker, eller har anledning til å hente bilen du ønsker å kjøpe fra oss kan vi være behjelpelig med frakt.
Ta kontakt for tilbud.
Vi er også behjelpelig med henting på Ålesund flyplass Vigra eller på Moa trafikkterminal ved handel.
ÅPNINGSTIDER:
Mandag-Fredag kl.0800-1800
Lørdag kl.1000-1500
ET TRYGT BILKJØP STARTER MED TILLIT!
Aaland Bil har holdt på med bil og mennesker siden 1947 og er en av aktørene med lengst fartstid i bransjen på Sunnmøre. Vi forhandler i dag Opel, Citroen, DS, MG, Subaru, Fiat og Jeep. I tillegg tilbyr vi by-bobiler av høy kvalitet fra tyske Pössl. Vi har til enhver tid et godt utvalg av verkstedkontrollerte bruktbiler som står utstilt i vårt showroom.
Annonsen kan være mangelfull/inneholde feil. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fåes direkte fra selger.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti 7år/150.000km (60 md. / 150 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Som merkeverksted tilbyr vi ypperste service på Opel, Citroen, DS, Honda, Fiat, Jeep, MG og Subaru. Vi har også MECA-sertifisert verksted som tar alle jobber.

Vi er merkeforhandler for MG, Opel, Citroen, Fiat, Jeep, Subaru og Bybobil. Vi. har til enhver tid gode tilbud på nybil. Vi tar også innbytte!

Vi har utvalget i alle størrelser for alt slags arbeid med biler som er fleksible, praktiske og allsidige. Vi skreddersyr behov og hjelper deg med riktig bil.
FINN-kode
437157655
Sist oppdatert
2. desember 2025, 13:06
Referanse
5a288117-73bc-4941-8948-1af8958757fa
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.