
Om oss
Vi prioriterer trygge, ettertraktede biler med en pålitelig historikk.
Outlet Highline/4Motion/DSG/Krok/S+V/Tilstandsrapport
2017
217 900 km
Automat
Bensin
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Pen VW Golf Alltrack kan bli din for 2.095,- per mnd med 0 kontant, ta kontakt for mer informasjon.
Volkswagen Golf Alltrack 4Motion DSG i Tungsten Silver Metallic er en robust stasjonsvogn som kombinerer praktisk bruk med sportslig kjøreglede. Med en 1.8-liters TSI-motor på 132 hestekrefter og 250 Nm dreiemoment akselererer den fra 0-100 km/t på ca. 7,8 sekunder, og 4Motion firehjulstrekk med DSG 6-trinns automatgir gir suverent grep på både våte veier og lette terrengstier. Highline-nivået byr på premium utstyr som oppvarmet skinnratt og adaptiv cruisekontroll, som løfter både komfort og kontroll på alle turer.
Bagasjerom: Med setene oppe er det 605 liter bak, og med setene nede i 60:40-forhold øker det til 1620 liter – god plass til alt fra handleposer til fritidsutstyr.
Highline utgavene er meget velutstyrt. Litt av bilens lange utstyrsliste ser du under
Servicehistorikk:
Tilstandsrapport er utført.
Prisen er ferdig registrert med 2 sett hjul og 2stk nøkler
* Outlet konsept er at man kjøper ett produkt uten garanti, her har bilen høy km stand og ting kan gå i stykker. Fersk tilstandsrapport ligger vedlagt og det er service historikk til bilen. Småmerker i karosseri.
PS: Anbefaler å legge inn telefonnummer når man sender henvendelser.
Ikke fått svar på e-post? Sjekk ditt spam filter, da vi alltid svarer innen kort tid.
AutoSale AS er en bilforhandler drevet av fagfolk med lang fartstid i bransjen.
Vi brenner for faget, og streber etter å levere kvalitet i alle ledd.
Våre samarbeidspartnere er håndplukket, og leverer service på øverste hylle.
Dette gjelder blant annet verksted, dekkleverandører, finans- og forsikringpartnere.
Hos AutoSale AS kan du være sikker på at vi vil hjelpe deg å finne riktig bil, basert på dine ønsker, behov og budsjett.
Skulle denne bilen ikke ha originalmontert hengerfeste eller DAB+-radio, kan vi være behjelpelig med ettermontering av dette.
Er nybilgaranti utgått, formidler vi ytterligere garanti gjennom Fragus. Dette kan gi økt trygghet og forutsigbarhet.
Ta kontakt for mer informasjon.
Ta gjerne kontakt med oss om du er interessert i denne bilen, eller har andre spørsmål.
Vi ordner med finans, forsikring og tar gjerne bilen din i innbytte.
FINANSIERING:
AutoSale AS er godkjent låneformidler hos Brage Finans og Santander Consumer Bank.
Vi hjelper deg å skreddersy finansiering og forsikring.
Finansiering fra 0 kr i egenkapital:
Bilpris: 149.900,-
Egenkapital: 0,-
Terminbeløp: 2.095,-
TRANSPORT:
Vi er behjelpelig med transport i hele Norge.
Bilkjøp slik det skal være!
AutoSale AS tar forbehold om feil/skrivefeil i alle sine annonser.
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportBilen selges av et sertifisert medlem av Bruktbilgruppen. Når du kjøper bil av en forhandler som er sertifisert medlem av Bruktbilgruppen, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge Bruktbilgruppens etiske retningslinjer og som har gjennomgått et sertifiseringskurs. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Mer om fordelene ved å handle av et sertifisert medlem i Bruktbilgruppen.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Vi prioriterer trygge, ettertraktede biler med en pålitelig historikk.

Vi har et stort utvalg biler på vår nettside og her på Finn.no.

Vi kjøper gjerne bilen din med et kontantoppgjør på dagen, uavhengig om du kjøper ny bil av oss eller ikke.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.