Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh 2023 – Moderne, effektiv og komfortabel elbil
Sandven AS har gleden av å tilby en flott Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh 2023-modell – en helelektrisk bil som kombinerer effektiv ytelse, høy komfort og moderne teknologi. Med 145 hk og inntil 425 km rekkevidde (WLTP) får du en elbil som passer perfekt både til bykjøring og langtur.
Volkswagen ID.3 har etablert seg som en av de mest populære elbilene i kompaktklassen. Den leverer solid kvalitetsfølelse, romslig kupé, og en kjørefølelse preget av balanse og presisjon.
Denne flotte ID.3 har vært parkert i garasje og er godt ivaretatt teknisk og kosmetisk. Bilen er solgt ny av Møller i Bergen og har full fabrikkgaranti i 5år eller 100.000km fra f.regdato.
Høydepunkter:
18" aluminiumsfelger East Derry
Førerassistentpakke med parkeringsassistent
Adaptive cruise control
Active Lane Assist
Navigasjonssystem
Ryggekamera og parkeringssensorer foran/bak
Apple CarPlay / Android Auto
Infotainmentpakke
Komfortpakke
Varmepumpe for effektiv vinterdrift
Sommer- og vinterhjul inkludert
Norsk bil
Bilen er leveringsklar og klar for nye eventyr – praktisk, økonomisk og fullt oppdatert med moderne sikkerhets- og komfortfunksjoner.
Ta kontakt med Sandven AS – autorisert merkeforhandler for mer informasjon eller prøvekjøring. Vi tilbyr konkurransedyktig finansiering og innbytte av din nåværende bil.
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 2 219,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 2 840,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 3 680,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 5 661,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris. Vi kan også tilby leasing på de fleste bruktbiler om det er nødvendig.
Vi tar innbytte i alle prisklasser uansett bil, ta kontakt for pristilbud på din bil i innbytte!
Sandven AS – din trygge partner for bilkjøp
Hos Sandven AS finner du et bredt utvalg av nye og brukte biler. Vi er autorisert forhandler av Seres og Exlantix, og har i tillegg et stort lager av bruktbiler i alle prisklasser. Gjennom vårt omfattende nettverk i Europa, USA og Asia kan vi også skaffe både nye og brukte biler på bestilling – akkurat den modellen du ønsker deg.
Vi har solgt over 20 000 biler siden oppstarten i 1996, og vi lever av fornøyde kunder. Hos oss skal det være trygt, enkelt og gøy å handle bil!
Dette er noe av det vi tilbyr:
Innbytte i alle prisklasser – uansett om bilen din er dyrere eller rimeligere enn den du vil kjøpe
Gunstig finansiering med mulighet for kr 0,- i innskudd og inntil 10 års løpetid
Privat- og næringsleasing på nye og bruktimporterte biler
Forsikring med motor- og drivlinjedekning gjennom våre samarbeidspartnere
Frakt over hele landet, også i lukket tilhenger
Service og hjulskift på vårt topp moderne verksted – inkl. dekkhotell
Polering, lakkbehandling, LED-lys, understellsbehandling og mer via våre samarbeidspartnere
Er du på utkikk etter noe spesielt? Ta kontakt – vi skaffer bilen du drømmer om.
Kontakt oss:
Vi har telefontid 08:00 – 22:00 alle dager året rundt.
Ingrid-Elise Sem Henriksen - 954 01 220
Henrik Sandven – 955 55 559
Andreas Hesjedal Opdal - 415 93 577
Om Sandven AS:
I snart 30 år har Sandven AS vært en pålitelig og fremoverlent aktør i det norske bilmarkedet. Vi ble etablert i 1996 av Trond Sandven og har siden den gang bygget et sterkt rykte for kvalitet, service og trygghet – med over 20 000 biler levert til fornøyde kunder over hele landet.
Vi har nylig valgt å avslutte vårt samarbeid med Jaguar Land Rover for å satse enda sterkere på fremtidens biler – med Seres, Exlantix og et stort fokus på bruktbil og bilimport. Gjennom et bredt internasjonalt nettverk kan vi skaffe både nye, brukte og klassiske biler på bestilling, og levere dem rett hjem til deg uansett hvor du bor i Norge.
Hos oss handler alt om tillit, fleksibilitet og lidenskap for bil. Derfor skal det alltid være trygt, enkelt og inspirerende å handle bil hos Sandven AS.
Viktig informasjon:
2G-nettet fases ut i 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring og andre tilkoblede funksjoner.
Annonsen kan være mangelfull. Vi tar forbehold om trykkfeil og mellomsalg. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt fås direkte fra selger.