
Om oss
Er du på utkikk etter en ny bil, en nyere bruktbil, kanskje en varebil - eller du trenger service på din nåværende bil? Ta kontakt for en hyggelig prat.
AWD Executive
2023
46 227 km
Automat
El
Totalpris

Knalltøff bZ4X er på plass hos Brages Bilforretning AS på Digerneset.
Utstyrsgrad Executive med med mørkt skinninteriør, JBL-lydanlegg og hengerfeste.
BZ4X er en allsidig bil som dekker alle behov og litt til. Med sitt markedsledende firehjulstrekksystem tar bilen seg ekstremt godt frem, og du vil neppe ha problemer med å frese opp de sleipeste bakkene.
Bilen er også tectylbehandlet og eliminerer bekymringen rundt vinter og veisalt.
Bilen er godt utstyrt, og vi vil særlig trekke frem følgende:
- CARPLAY/ANDROID AUTO
- X-mode, et avansert støttesystem for krevende kjøreforhold
- Sete, speil- og rattvarme
- Skinn
- Kjøling i fremseter i tillegg til varme
- Keyless access
- Toyota Safety Sense (kollisjonsassistent, adaptive cruise control, linjeassistent og skiltleser)
- 360° kamera
- Frontkamera
- Sommer og vinterhjul
- Parkeringssensor foran og bak
- Ryggekamera
+++
Bare for å nevne noe!
Du når salgsavdelingen direkte på 70178220. Vi ser frem til å ta deg/dere i mot i butikken.
Toyota Certified Plus - VÅRE BESTE BRUKTBILER
Velg trygghet og kvalitet garantert av Toyota -kun tilgjengelig hos Toyota merkeforhandler.
Våre Toyota Cetified Plus biler leveres med:
- Minimum 24 måneder garanti i hele Europa - ubegrenset kjørelengde
- Kvalitetssikret og kontrollert gjennom Certified Plus Kvalitetskontroll
- 12 Måneder hybridbatterigaranti - gjennom vår UNIKE Toyota Hybrid Helsesjekk
- 12 Måneder veihjelp - dekket i hele Europa gjennom Toyota Eurocare
- 100 % fornøyd eller bytt bil (se egne vilkår)
- Dokumentert servicehistorikk
- Tilgang på Toyota Finansiering og Forsikring
- Tilbud om Toyota Originalservice
Se mer på www.toyota.no/toyotaplus eller besøk oss i butikk!
Ta service få opptil 10 års garanti
Toyota Relax - en serviceaktivert garanti.
Tar du din Toyota inn til Originalservice på et Toyota-verksted får du automatisk ett år Toyota Relax Garanti, uten ekstra kostnad.
Dette gjelder for alle modeller mellom 5 og 10 år, og alle motortyper, uavhengig om originalservice er fulgt tidligere, opptil 200.000 km.
En fungerende bil er viktig for de fleste familier, vi tror derfor det er betryggende å vite at om du eier en Toyota så har du mulighet til å ha garanti på bilen helt til den fyller 10 år.
Det betyr at når fabrikkgarantien har løpt ut, kan du utvide garantien med inntil 1 år/15 000 km etter hver utførte Toyota Originalservice (Toyota Relax garanti innvilges inntil 185.000 km og gjelder i 1 år/15.000 km).
Med Toyota Relax garanti har du krav på reparasjon om det skulle oppstå mekaniske, elektriske og elektroniske defekter som stammer fra fabrikasjon- eller produksjonsfeil - helt til bilen fyller 10 år.
Toyota står for kvalitet, driftssikkerhet og pålitelighet og Toyota Relax er til for at våre kunder skal ha et forutsigbart og trygt eierskap når de velger å kjøpe en Toyota. Uansett om du kjøper ny eller brukt.
Denne bilen har Toyota Safety Sense. Det er en omfattende sikkerhetspakke som består av fire nyutviklede sikkerhetsteknologier: Kollisjonsvern med automatisk brems, filskiftvarsling, automatisk fjernlyskontroll og skiltgjenkjennelse. Hensikten er å redusere trafikkulykker så mye som mulig og skape et tryggere trafikkmiljø for alle og gjøre det enda enklere og sikrere å være bilfører. Merk at noen modeller kan leveres uten skiltgjenkjennelse
KONTAKT OSS DIREKTE PÅ SALGSAVDELINGEN, TLF.NR 70178220
Brages Bilforretning i Ålesund har lang erfaring innen salg og har vært en autorisert merkeforhandler av Toyota & Lexus siden 1972. Vi omsetter om lag 950 biler i året og våre selgere er alltid klare for å hjelpe deg!
Dersom vedlikeholds-intervallene tilsier behov for service, EU-kontroll eller registerreimbytte blir dette utført før levering.
Ved kjøp av bil er det viktig å ta med BankID (passord/kodekort/kodebrikke e.l.) for digital signering av lån- og salgsmelding.
Ønsker du innbytte fra din nåværende bil ønsker vi følgende opplysninger i en e-post til oss:
-Registreringsnummer
- Bilens kilometerstand
- Relevant ekstrautstyr / utstyrsgrad / andre opplysninger / skader etc.
- Bilder av bilens interiør og eksteriør
Når vi har disse opplysningene, har vi muligheten til å gi deg en raskere og mer nøyaktig pris.
Våre samarbeidspartnere gir oss mulighet til å levere biler i store deler av Norge, og vår bruktbilgaranti kan benyttes på verksteder over hele Norge.
Vi tilbyr:
Gunstig finansiering fra 0,- kr kontant gjennom våre samarbeidspartnere: Brage finans & Toyota Finans
Vi formidler markedets rimeligste bilforsikring gjennom vår samarbeidspartner Enter forsikring. (inklusiv motor og drivverk dekning, leiebil og veihjelp)
Mulighet for inntil 36 MND garanti gjennom aktør som f.eks Autoconcept, -mot tillegg i pris.
Brages Bilforretning AS tar forbehold om feil/skrivefeil i alle sine annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan sendes direkte fra selger
2G-nettet blir faset ut i løpet av 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette.
For mer informasjon om hvordan dette kan påvirke eldre biler, les mer på
https://www.toyota.no/toyotas-verden/nyheter/generelt/slukker-2g-og-3g
https://www.lexus.no/discover-lexus/nyheter/mobilselskapene-slukker-2g-og
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (24 md. / 1 000 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.


Er du på utkikk etter en ny bil, en nyere bruktbil, kanskje en varebil - eller du trenger service på din nåværende bil? Ta kontakt for en hyggelig prat.

Vi har til enhver tid flere gode bruktbiler på lager. Mange av de kan også leveres med Toyota Plus, noe som gir deg flere gode kundefordeler.

For å bestille time til service/vedlikehold, kan du enkelt gjøre dette på toyota.no via skjemaet under. Du velger selv det tidspunktet som passer best.
FINN-kode
436625610
Sist oppdatert
11. november 2025, 12:30
Referanse
16e7bbe2-e37c-42b5-b754-7dfc738b0d37
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.