Bildegalleri
Yamaha R3-Nyhet 2026-
2026
Ikke oppgitt
321 cc
42 hk
Pris
99 900 kr
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
R3
R-World is calling. R3 er den ultimate lette Yamaha-supersporten inspirert av Yamahas MotoGP M1-racer med et kompakt smidig chassis, en turtallsvillig motor på 321 cc som gir enestående akselerasjon, og et aerodynamisk race-basert karosseri med winglets.
R-World is calling
Med et nytt utseende for 2026 vil fans av R-serien umiddelbart kjenne igjen den nye R3 som en legitim Yamaha Supersport med sin nye front med to øyne med integrerte kraftige frontlykter og LED-blinklys, som flankerer en M1-inspirert luftkanal plassert over de nye aerodynamiske winglet'ene.
Multifunksjons LCD-instrumentering og smarttelefontilkobling gir tilgang til en verden av informasjon om R3 ved hjelp av MyRide, og den avanserte 37 mm inverterte gaffelen sikrer presis fjæringsfølelse og tilbakemelding fra underlaget. En slankere ergonomisk profil gjør det enkelt å nå bakken med føttene.
- Neste generasjpons R-styling
- Aerodynamiske integrerte winglets
- Twin-eye-frontlykter og blinklys
- Slank ergonomisk profil
- Ny A&S-clutch
- Smarttelefontilkobling med MyRide-appen
- 70th Anniversary Yamaha Racing Colours(102.900,-)
Alle priser med forbehold om avgiftsøkning for 2026.
Vi kan:
- Tilby finansiering fra kr. 0,- kontant og med inntil 120 måneders nedbetalingstid.
- Ta motorsykkel, ATV og UTV i innbytte
- Være behjelpelig med transport
- Tilby vinterlagring
NB! Vi tar forbehold for evnt. feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- Yamaha
- Modell
- R3-Nyhet 2026-
- Modellår
- 2026
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 42 hk
- Slagvolum
- 321 cc
- Vekt
- 169 kg
- Farge
- Icon Blue, Midnight Black, Anniversary White.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.