
Vi er de samme hyggelige folka!
Tidligere Østli Bil AS. Vi er forhandler av nye Peugeot, Kia og Isuzu. Vi er opptatt av å levere personlig service av høy kvalitet, til dine behov.
T6 AWD Plug In Hybrid Plus Dark 350Hk. Godt utstyrt!
2024
61 500 km
Automat
Plug-in Bensin
Totalpris
XC60 er en stor og romslig familiebil med kraft i bøtter og spann, høy bakkeklaring og firehjulstrekk - noe som gjør denne ypperlig for krevende norske forhold. Her sitter du høyt og oversiktlig med fantastisk kjørekomfort. Bilens kjøreegenskaper gjør denne til en bil for deg som vil nyte hvert eneste øyeblikk bak rattet. De berømte setene til Volvo er ingen unntak her!
Denne har det meste av hjelpe/sikkerhets utstyr som Volvo kan tilby. Pakken inneholder Adaptiv Cruisekontroll, Pilot Assistanse, Skiltgjenkjenning, Kollisjonsvarsel med autobrems, Filvarsel etc.
Her kommer denne bilen med et Semielektrisk Hengerfeste som lar deg trekke opp til 2250kg, hvilket gjør dette til en utrolig praktisk bil.
For å nevne noe av utstyret:
19” Sommerhjul
Semielektrisk Hengerfeste
El. fører og Passasjersete m/minne og puteforlenger
Svingbare Aktive LED Hovedlys
Ryggekamera
Parkeringssensor foran/bak
Apple Carplay
Varme i ratt og seter foran/bak
Parkeringsvarmer
Panoramasoltak
Google Infotainment (Navigasjon, musikk, taleassistent, og andre apper direkte fra bilens skjerm)
Navi PRO
Skreddersydd Skinntrukket Dashboard
Volvo On Call (Styr noen av bilens funksjoner igjennom en app på din tlf. som blant annet parkeringsvarmer)
Velkommen til Slatlem Elverum AS i Torolf Storsveens veg 12, 2406 Elverum
Distriktets Kia, Peugeot Suzuki og Isuzu forhandler
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette vil få konsekvenser for alle online-tjenester på biler som benytter seg av 2G nettet ved at funksjoner som appstyring og andre online tjenester slutter å virke
VERKSTED.
Vårt verksted er et høykompetent verksted med faglig meget dyktige mekanikere for våre «egne merker. Forøvrig er vi et høykvalitativt kjedetilknyttet Bosch Car Service verksted, som innebærer at vi har utstyr for å reparere alle typer bilmerker ikke bare Kia, Peugeot,Suzuki og Isuzu
VERKSTED ØSTLI AS
Østli AS har lang tid bak seg i bilbransjen. Vi er i dag et autorisert Volvo og Polestar service senter. Vi er nå innunder Slatlem Elverum AS, men er samme gjengen på salg og ettermarked.
DEKK/GLASS
Vår dyktige dekk og bilglassavdeling kan gi deg de aller beste tilbud på bytte og reparasjon av dekk og frontruter. Bla kan vi nevne at vi er en autorisert Michelin forhandler. Gjennom kjedetilknytning til DekkTeam gir vi deg tryggheten for god kvalitet på dekk og felger.
Hos Slatlem Elverum AS kan du få profesjonell reparering og skifte av frontruter. Vi skaffer og skifter frontruter til alle typer bilmerker. Vi kan for øvrig tilby reparasjon og/eller bytte av alle typer frontruter. Gjennom tilslutning til Bilglassrep har vi rask og god tilgang på frontruter.
TILBEHØR.
Ønsker du skiboks/takstativ eller annet tilbehør, så gi beskjed så ordner vi en hyggelig pris på dette.
GARANTI.
Alle våre biler som ikke har nybilgaranti selges med bruktbilgaranti
BILPLEIE
Vi har profesjonell bilpleieavdeling
TRYGGHET.
Slatlem Elverum AS (Tidl Elverum Auto AS) har håndplukkede ansatte med lang tid bak seg innen bilbransjen.
Nybilforhandler for Kia, Peugeot, Suzuki og Isuzu
Vi skaffer det meste i vårt nettverk av biler, også nyere Volvo
INNBYTTE.
Vi vurderer gjerne din innbyttebil, og da trenger vi følgende info om din bil:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyr og utstyrsklasse
- Servicehistorikk
- Eventuelle andre opplysninger
FINANSIERING.
Vi samarbeider med Sparebank1 og DNB.
FORSIKRING.
Vi tilbyr forsikring gjennom Sparebank 1, DNB, Gjensidige, og IF.
REGISTERING.
Vi ordner omregistrering på stedet, både på bilen du kjøper og bilen du bytter inn.
Vi har autoreg i våre lokaler som gjør denne prosessen rask og enkel. Husk Bank-ID.
Elverum trafikkstasjon ligger også på samme område.
HENTESERVICE / LEVERING.
Vi henter deg gjerne på buss/togstasjon i Elverum. Ring oss i forkant for avtale.
Vi kan levere bilen hvor som helst i landet - spør oss om pris!
ÅPNINGSTIDER.
Salgsavdelingen er åpen fra kl. 08.00 - 16.00 på hverdager.
BELIGGENHET.
Slatlem Elverum AS ligger sentralt til på Grindalsmoen industriområde.
Det tar ca. 5 min. til Elverum sentrum, ca. 25 min. til Hamar og ca. 1 time til Gardermoen.
Denne bilen selges med Nybilgaranti (14 md. / 150 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Tidligere Østli Bil AS. Vi er forhandler av nye Peugeot, Kia og Isuzu. Vi er opptatt av å levere personlig service av høy kvalitet, til dine behov.

La oss realisere bildrømmen din! Vi kan finansiere bilen din opptil 100% av kjøpesummen.

Kvalitetsservice for biler fem år eller eldre - til faste lave priser! Ta turen innom oss, eller du kan enkelt bestille time og tjenester på nett.
FINN-kode
435837752
Sist oppdatert
26. november 2025, 14:39
Referanse
93696f27-7550-4bc9-b2f9-386017a5f53c
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.