Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Ford County 754 m/kran og henger.
1969
3 550 kg
80 hk
4 867
Pris
120 000 kr (ekskl. mva.)
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Frontpumpe gir olje til kran (Cranab), og frontskjær (koblet vekk). 2 dobbeltvirkende bakover, med sentral. Her brukt til sving på drag og evt. drift av henger. Kjettinger til alle hjul. Motorvarmer. Vendbart sete. Fungere greit i daglig bruk. Har skjermer (bulket), og vegger, men ikke dører. Traktoren "ånder" noe, men bruker ikke olje eller vann, henger noen oljedrypp her og der......har alltid vært slik i mitt eie (ca. 20 år). Utskyt på kran er bare "ute", trenger en liten sjekk av sentral. Mangler trekkarmer og løft av krok. Ikke registrert. Selges samlet.
Spesifikasjoner
- Merke
- Ford
- Modell
- County 754 m/kran og henger.
- Modellår
- 1969
- Arbeidstimer
- 4 867
- Effekt
- 80 hk
- Slagvolum
- 4,2 l
- Vekt
- 3 550 kg
- Fordekk
- 16,9 x 30 40 %
- Bakdekk
- 16,9 x 30 40 %
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.