Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Piaggio Bravo 50
1992
123 km
49 cc
1 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Selger mine to mopeder samlet til en hyggelig pris. Piaggio super-bravoen har jeg eiet siden 2011, den har vært lite bruk. Super-bravoen er i original stand og den starter alltid på noen få trø på kiken.
Den hvite Vespa bravoen har jeg eiet siden 2018, den er også original. Denne starter også men er litt tyngre å starte da reima slurer når du prøver å trå den i gang.
Det følger med noen deler, det følger også med en motor med forgasser som gir gnist på tennpluggen.
Begge mopedene er registrert og kjøper betaler selv omregistrering for hvert kjøretøy.
Selges som forevist.
Selger begge mopedene samlet for kr. 8000
Ring for en trivelig prat på 91563973
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 631 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 8 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Piaggio
- Modell
- Bravo 50
- Modellår
- 1992
- Type
- Moped
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 1 hk
- Slagvolum
- 49 cc
- Kilometerstand
- 123 km
- Vekt
- 55 kg
- Farge
- Blå
- Registreringsnummer
- PR9812
- Eiere
- 4
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.