
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
50 quattro, Navi, Hengerfeste, SONOS, R.kamera, ACC++
2022
60 483 km
Automat
El
Totalpris
Møller Bil Ensjø selger denne flotte Audi Q4 e-tron 50 quattro 2022.
Bilen er kjøpt ny hos Møller Bil, og har kun hatt en eier.
Leveres med to sett hjul.
Leveringsklar.
Audi Q4 etron 50 quattro 2022 en elektrisk SUV med quattrofirehjulsdrift, sterk ytelse og moderne premiumdesign. Perfekt kombinasjon av komfort, rekkevidde og stil.
Av utstyr kan vi nevne:
SONOS premium lydsystem
Mørke ruter bak fra B-stolpen
Komfortmidtarmlene
Komfortpakke
MMI navigasjon plus
Oppbevaringspakke
Assistentpakke Advanced
Hengerfeste
Adaptiv cruisekontroll med hastighetsbegrenser
Assistentpakke Pro
Sportseter foran
Ryggekamera
Audi virtual cockpit
Infotainmentpakke
Korsryggstøtte foran
Setevarme foran
Interiør med sportseter i stoff, sort
3-soners klimaanlegg
Progressiv styring
Komfort førklimatisering
Sikkerhetspakke
Radio DAB+
Komfort normalunderstell
Advanced Key nøkkelfri adgang og start/stopp
Elektrisk justerbart førersete
Trafikkskiltgjenkjenning, kamerabasert
19" alufelger i 5-W-eikers aero design, grafittgrå
Automatisk avblendbart innvendig speil
Audi pre sense front
LED-hovedlykter
Multifunksjonssportsratt i skinn
Audi phone box
Oppvarmet ratt
Audi smartphone interface
Unnamanøverassistent og avkjøringsassistent
Dekktrykkontroll
Ratt med elementer i krom
Audi connect fjernstyring og kontroll for MMI plus og Pro
12-volts uttak
Elektrisk innklappbare og avblendbare sidespeil med varme
Nedfellbar bakseterygg
Innstegslister med aluminiumsinnlegg foran
Audi connect Navigation & Infotainment Plus
Sidekollisjonsputer foran
Parkeringssystem plus
Kontrastlakkering
Varmepumpe
Takrails i aluminium, blank
Støtfangere, avanserte
Klimapakke
LED-baklys
Elektrisk barnesikring
Isofix barnesetefester foran og bak
Delingsnett
Frontvindu med varmereflekterende glass
Fjernlysassistent
Kontrastflater i glanset sort
Projeksjonslys i utvendige speil
Dekor i sort
Interiør i aluminium
Interiørbelysning
Denne bilen leveres med bruktbilgaranti, garantert-fornøyd-bytterett, servicehistorikk, kilometerstandsgaranti og tilstandsrapport godkjent av Forbrukerrådet og Norges Bilbransjeforbund. Ta gjerne kontakt om du ønsker å få tilstandsrapporten tilsendt.
Ta kontakt med en av våre selgere for ytterligere informasjon:
Salgssjef - Anders-Emil Haslestad: 95 07 31 31
Seniorselger - René Svendsen: 41 29 03 70
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Vi klargjør våre biler hos Møller Medvind:
I Møller Medvind inviterer vi unge inn i arbeidslivet som likeverdige medmennesker og fullverdige medarbeidere. Møller Medvind tar jobben med kosmetisk klargjøring og lakkforsegling. Dessuten skal vi utkonkurrere de mange useriøse aktørene i denne bransjen. Den jobben gjør vi ikke bare for oss selv, men til glede for hele samfunnet. For i Medvind er det ryddige forhold og et godt arbeidsmiljø. I bunnen ligger fagopplæringen. Den krever både evner og pågangsmot, men for de som gjennomfører venter både kompetansebevis og tilbudet om en fast jobb sammen med de beste i bilbransjen
Vi kjøper bilen din!
Nå kan du selge bilen din til oss, uten at du trenger å kjøpe en ny.
Lurer du på hva du kan få for den? Send oss info om din bil, så kan vi ta en takst eller antyde en pris for deg.
Send oss følgende informasjon om bilen: registreringsnummer, kilometerstand, utstyr og bilens generelle stand.
Finansieringshjelp eller forsikring? Vi har gunstige betingelser og gir deg gjerne et uforpliktende tilbud!
Vil du bytte inn din bil? Send oss mail så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte. For å kunne hjelpe deg raskest, er det fint om følgende opplysninger er med i din henvendelse:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå
- Generell tilstand på bilen
(Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene, men vi må allikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (8 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
432053252
Sist oppdatert
30. oktober 2025, 16:06
Referanse
655ac8dd-de39-4c9a-a9dc-7ff11df8412d
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.