Velkommen til Auto Select
Vi tilbyr: KJØP - SALG - INNBYTTE - KOMMISJON - FINANSIERING - FORSIKRING - GARANTI
Auto Select er medlem i Norges bilbransjeforbund (NBF), Norges bruktbilgruppen, og Mobility Pool
Dette gir deg en økt sikkerhet på at du handler med en trygg og profesjonell forhandler.
Vi har levering av biler over hele Norge.
Dersom du bor langt unna så har vi mulighet for video visning av bilen og levering gjennom våre samarbeidspartnere.
NB! Har du ikke fått svar på din mail du sendte oss? Vi opplever at noen av våre mail havner i søppelposten/spam-filteret. Sjekk også denne når du leter etter svar fra oss, eventuelt ring oss dersom det er manglende svar, vi svarer alltid!
Audi S5 3.0TFSI 333HK Quattro Supercharged har ankommet våre lokaler!
Under panseret i Audi S5 finner du en V6 3.0 TFSI-motor på 333 HK, koblet sammen med quattro-systemet. Resultatet? En eksplosiv og kontant respons – uansett føre og sesong. Den silkemyke S-tronic girkassen sørger for lynraske girskift uten at du ofrer komforten. Dette er en bil som leverer både sportslig dynamikk og en utrolig trygg og stabil kjøreopplevelse. Supercharged V6 motoren er i tillegg kjent for sin pålitelighet!
Sportback-utgaven byr på en sofistikert og balansert fremtoning, uten å ofre den markante S-identiteten. Dette er en bil som ser plantet og solid ut, uansett vinkel.
Innvendig er alt bygget med tysk presisjon og kvalitet. Du blir møtt av et sportslig og eksklusivt førermiljø. Multifunksjonsratt, godt integrert infotainmentsystem og premium lyd fra Bang & Olufsen gjør kjøreopplevelsen komplett.
- Bilen er optimalisert til steg 1 med 440 HK & 98 oktan
- Godkjent senket i vognkort
Medfølger:
- Sommerhjul
- Vinterhjul
Garanti:
- På denne bilen kan det mot ett tillegg i pris kjøpes utvidet bruktbilgaranti. Ta kontakt med en av våre selgere for ett pris tilbud!
Vedlikehold/servicehistorikk:
- 18 578 km
- 29 461 km
- 48 467 km
- 59 577 km
- 79 534 km
- 88 154 km
- 105 864 km
- 113 892 km
- 126 915 km
- 134 722 km
- 146 477 km
- 169 911 km
EU Godkjenning:
- Leveres med fersk EU-kontroll
Farge:
- Brilliant Black (Y9B)
Innvendig:
- Sort Alcantara/Delskinn
Utstyr:
- Quattro
- Cruisekontroll
- Honeycomb grill
- RS5 frontfanger
- Akrapovic endestusser
- C7 RS6 felger sommer
- Maxton diffuser
- Leppe til frontfanger (ikke montert)
- Ice Cold air intake
- Multifunksjonsratt med F1 gir
- Navigasjonssystem
- Bluetooth telefoni
- Bang & Olufsen stereo
- Keyless
- Elektrisk førersete m. memory
- Isofix
- Oppvarmede seter foran
- Alcantara seter
- LED hovedlys
- Parkeringssensor foran & bak
- Drive Select
- Mørke ruter bak
- FROM DREAM
TO DRIVEWAY -
Vi tar innbytte av din bil
Auto Select AS vokser stadig og trenger derfor mer bruktbil.
Ønsker du å kjøpe ny bil av oss men har en innbytte bil, det meste kan være aktuelt for oss. Ta kontakt for et uforpliktende tilbud på mail:
Post @autoselect.as
Vi selger bilen din
Vi tar også imot biler i kommisjon. Dvs at vi klargjør, annonserer, fotograferer og selger bilen for deg. Du får avtalt sum på konto så fort bilen er solgt. Ta kontakt for mer informasjon.
Vi har svært konkurranse dyktige finans avtaler gjennom våre samarbeidspartnere som Santander, Nordea Finans & Sparebank 1 Finans
Ta kontakt for uforpliktet tilbud!
Vi er stolt samarbeidspartner av Gjensidige forsikring, IF forsikring, Fremtind forsikring og Tryg forsikring
Vi har landets beste og rimeligste forsikringsavtaler, og har gleden av å kunne tilby våres kunder dette.
Ta kontakt med oss om pristilbud
Garanti og sikkerhet
Vi samarbeider med fler av Norges ledende garantileverandør som Fragus group AS og Autoconcept AS. Vi kan tilby garanti fra 6 mnd og kan forlenges med pristillegg opptil 36 mnd. Ta kontakt for priser!
Vi utfører utleveringsrapport på alle våre biler.
Auto Select medlem i Norsk bilbransjeforbund (NBF), Norges bruktbilgruppen, og Mobility Pool
Dette gir deg en økt sikkerhet på at du handler med en trygg og profesjonell forhandler.
Auto Select er godkjent autoreg-forhandler av Statens Vegvesen.
Dette vil for deg som kunde si at vi har muligheten til å registrere bilen kjapt og enkelt til alle døgnets tider da vi har skilter på lager.
kjør hjem i ny bil, samme dag!
Husk å ta med bank ID for signering av lånedokumenter/finansering og omregistrering.
Ekstra utstyr og andre ønsker
Våre samarbeidspartnere har konkurranse dyktige priser på alt av ekstra utstyr
Ønsker du ettermontering av hengerfeste, soting av ruter, motor/kupevarmer, DAB-adapter, 1000-metere, takstativ til ski/sykler/osv., ta kontakt for priser.
Vi har også gode samarbeidspartnere innen dekk og felg, send oss gjerne en mail for mer info.
Vi har også avtale med folieringspesialister, ta kontakt for prisstilbud.
Levering og transport av kjøretøy
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vi henter deg også på togstasjonen Hamar eller Elverum om du kommer med tog. Toget kommer direkte fra Gardermoen og turen derfra tar ca 50 minutter. Ring oss i forkant for avtale. Vi kan også vise frem biler utenom åpningstider etter avtale.
Besøksadresse:
Torolf Storsveens veg 27, 2406 Elverum.
25 km fra Hamar
138 km fra Oslo
Ta gjerne kontakt med en av våre selgere for en uforpliktende og hyggelig bilprat!
Ole Helgesen
Tlf: 979 79 027
Mail: Ole @autoselect.as
Trond Rudshagen
Tlf: 458 02 052
Mail: Trond @autoselect.as
Denis Shala
tlf: 965 10 563
Mail: Denis @autoselect.as
Yllnor Ugzmaili
Tlf : 954 51 300
Mail: Yllnor @autoselect.as
Arber Ibishi
Tlf: 995 60 468
Mail: Post @autoselect.as
Fellestlf: +47 625 92 000
Hjemmeside : www.Autoselect.as
*Vi tar forbehold om taste- og skrivefeil i annonsene. Vi lever av kundetilfredshet og vi prøver å gi en så korrekt informasjon om bilene som mulig, men vi tar likevel forbehold om at feil i annonsen kan forekomme. Er det noe som er veldig viktig for deg, er det fint om du spør spesifikt om dette.
*Bruk av våre annonsebilder skal ikke skje uten vårt samtykke.
- GASELLE 2024 & 2025
AUTO SELECT AS har blitt kåret til gasellebedrift i 2024 & 2025 av Dagens Næringsliv.
Kun et fåtall bedrifter i Norge som får denne utmerkelsen.
Gasellene er en av Norges raskest voksende og mest vellykkede bedrifter.