Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Volkswagen Golf
NY PRIS - Color Concept - "VR6"
1996
167 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for UE86335
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
*** ny pris, FØR VINTERLAGER, 25.okt ***
1996, Golf Cab. "Colour Concept"
-med full VR6 -utseende. Sjelden i gul farge.
- Kjøp denne og vær 100% klar for sommeren som kommer ! :-)
- Sommeren 2026 er den veteran = nærmest "gratis" å eie.
**** Beskrivelse **** :
Hel og grei bil men ikke strøken, litt fargeforskjeller noe sted. Men du må nærme for å se det. Absolutt ikke ille mtp alderen.
Cabriolet -Taket er helt og pent. Fungerer nå kun manuelt, da det mangler ett (1) plastdrev for å fungere elektrisk. Men jeg eller tidligere eier(e) har ikke brydd oss med å ordne det da det er så enkelt å bruke manuelt.
Golf'en har "VR6" -front, med ny leppe, og den har fått nytt _justerbart_ senkesett. Det står på helt nye doble frontlamper. (sjelden type originale ekstrautstyr, med runde lykter) Originale HELLA Golf 3 frontlykter har jeg i eske, hvis av interesse å bytte tilbake.
Innvendig er det originalt Recaro skinn i den. Trenger noe rens for å bli strøkne, med et lite hull på førerstol. (venstre side)
- Særdeles STILIG og GØYAL kommende veteran som vekker mye oppsikt.
Golf 3 er ganske sjelden i denne gule fargen. Her er den levert i COLOUR CONCEPT versjon. Se til og med original gul-farget VW-logo på rattet(!). Dette er nært å være "hønsetenner" hvis man skal finne erstatning. ;-)
NB: "BBS look" -felgene på bildene følger dessverre ikke med. Bilen er ellers 100% som på bildene utenom de hjulene. Det følger med de originale VW hjul på bilen nå (se siste bildet).
Ta gjerne kontakt på mobil.nr 936 25 007
hilsen Carl
SØKEORD :
----------------
Color Concept
Color Consept
Colour Concept
Colour Consept
Golf cabriolet cabrio cab cab. GTI mk3 3 vr6 VR-6
" vinterpris - vinter pris "
Vennligst heller ring for å prate om bilen, enn å bare ta kontakt med tekst ala " hva er siste pris - har du bud? - osv.. " ;-)
---------------- .
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volkswagen
- Modell
- Golf
- Modellår
- 1996
- Karosseri
- Cabriolet
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 100 hk
- Slagvolum
- 1,6 l
- Kilometerstand
- 167 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Seter
- 4
- Farge
- Gul
- Fargebeskrivelse
- Colour Concept YELLOW
- Interiørfarge
- GUL / Svart -skinn
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- UE86335
- 1. gang registrert
- 05.09.1996
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.