
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Pro Perf. Tech, HUD, 360, EL.seter m/minne og massasje+
2021
46 858 km
Automat
El
Totalpris
Møller Bil Ensjø selger denne flotte Volkswagen ID.4 pro perf. tech 2021.
Bilen er kjøpt ny hos Møller-forhandler og har kun hatt en eier.
Leveres med to sett hjul.
Leveringsklar.
Volkswagen ID.4 Pro Performance Tech 2021 er en helelektrisk SUV som kombinerer god rekkevidde, praktiske løsninger og komfort i en moderne innpakning. Med 204 hestekrefter og bakhjulsdrift leverer den en smidig og responsiv kjøreopplevelse, mens rekkevidden på opptil rundt 500 kilometer gjør den godt egnet både til hverdagskjøring og lengre turer. Interiøret er romslig og gjennomtenkt, med rikelig plass til familien og bagasje.
Dette er en elbil som gir deg den perfekte balansen mellom funksjonalitet, effektivitet og moderne kjøreglede.
Av utstyr kan vi nevne:
19" alu hamar
Elektriske seter foran m/ minnefunksjon og massasje
Panorama glasstak
LED Matrix
Head-Up display
Omgivelseskamera/360
Navigasjonssystem
Virtual cockpit
Adaptive cruisecontroll
Active lane assist
Ambientebelysning flerfarget
3-soners klimaanlegg
Elektrisk bakluke
Style+ interiør
Sportsseter i delskinn
Carplay
DAB+
Bluetooth
Isofix
Vinterhjul
+++++
Denne bilen leveres med bruktbilgaranti, garantert-fornøyd-bytterett, servicehistorikk, kilometerstandsgaranti og tilstandsrapport godkjent av Forbrukerrådet og Norges Bilbransjeforbund. Ta gjerne kontakt om du ønsker å få tilstandsrapporten tilsendt.
Ta kontakt med en av våre selgere for ytterligere informasjon:
Salgssjef - Anders-Emil Haslestad: 95 07 31 31
Seniorselger - René Svendsen: 412 90 370
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027. Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Vi klargjør våre biler hos Møller Medvind:
I Møller Medvind inviterer vi unge inn i arbeidslivet som likeverdige medmennesker og fullverdige medarbeidere. Møller Medvind tar jobben med kosmetisk klargjøring og lakkforsegling. Dessuten skal vi utkonkurrere de mange useriøse aktørene i denne bransjen. Den jobben gjør vi ikke bare for oss selv, men til glede for hele samfunnet. For i Medvind er det ryddige forhold og et godt arbeidsmiljø. I bunnen ligger fagopplæringen. Den krever både evner og pågangsmot, men for de som gjennomfører venter både kompetansebevis og tilbudet om en fast jobb sammen med de beste i bilbransjen
Vi kjøper bilen din!
Nå kan du selge bilen din til oss, uten at du trenger å kjøpe en ny.
Lurer du på hva du kan få for den? Send oss info om din bil, så kan vi ta en takst eller antyde en pris for deg.
Send oss følgende informasjon om bilen: registreringsnummer, kilometerstand, utstyr og bilens generelle stand.
Finansieringshjelp eller forsikring? Vi har gunstige betingelser og gir deg gjerne et uforpliktende tilbud!
Vil du bytte inn din bil? Send oss mail så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte. For å kunne hjelpe deg raskest, er det fint om følgende opplysninger er med i din henvendelse:
- Registreringsnummer
- Kilometerstand
- Utstyrsnivå
- Generell tilstand på bilen
(Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene, men vi må allikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.)
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (9 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.

Visste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.

Det kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
FINN-kode
431179053
Sist oppdatert
23. oktober 2025, 12:57
Referanse
eb9b026f-ee27-4870-8ce0-74c9c96a00e6
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.